Ekran kartı oturuyor ama kilitlenmiyor

copsayd

Decapat
Yeni sistem aldım. Ekran kartını PCI slotuna yerleştiriyorum ama kilidi kapanmıyor. Ekran kartını da geri çıkartabiliyorum. Kilidi de aç kapa yapabiliyorum.

20220907_160236.jpg

Hocam birazı kaldı ama çok bastırmaya tırsıyorum. Bir de dışta kalan görüntü girişlerini olduğu yerin altı biraz yamuldu.

Dışarıda bir çizgi sarı noktalar kaldı.

Şu anakartın ile kasanın arasına giren kısımda yamukluk var o yüzden kilidin olduğu yere oturtarak yapamıyorum.Bu yamuklugu nasıl çözerim?

En sonunda yamukluğu düzeltip taktım.Bir de bu kabloları nasıl yapacağım? @Miroyasa

Dosya Ekleri

• 20220907_165253.jpg
    20220907_165253.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 28
  • 20220907_172542.jpg
    20220907_172542.jpg
    165,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Şu anakartın ile kasanın arasına giren kısımda yamukluk var o yüzden kilidin olduğu yere oturtarak yapamıyorum. Bu yamuklugu nasıl çözerim?

En sonunda yamukluğu düzeltip taktım. Bir de bu kabloları nasıl yapacağım? @Miroyasa

Hocam şidmi taktıysanız orada teklide küçük bir sağ tarafa doğru bir şey var 3 lüyle birleştiriceksiniz onu da ekran akrtına takacaksınız.

Şu anakartın ile kasanın arasına giren kısımda yamukluk var o yüzden kilidin olduğu yere oturtarak yapamıyorum. Bu yamuklugu nasıl çözerim?

En sonunda yamukluğu düzeltip taktım. Bir de bu kabloları nasıl yapacağım? @Miroyasa

Sisteminiz hayırlı olsun hocam bir de.

Hocam şidmi taktıysanız orada teklide küçük bir sağ tarafa doğru bir şey var 3 lüyle birleştiriceksiniz onu da ekran akrtına takacaksınız.
3 lu dediğiniz şey nedir hocam?

Sisteminiz hayırlı olsun hocam bir de.

Teşekkürler hocam. 2 saattir terliyorum başlamadan bitirdi beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı