Ekran kartı sarkıyor

Fotoğraf ta da gördüğünüz gibi bu şekilde olan kasalarda ekran kartı destek aparatı takılıyor mu takılıyorsa nereye takılıyor elimde 3 fanlı RX 6700 XT ekran kartı var eğer destek aparatı ile desteklenmezse zamanla eğileceği söylendi.
(Fotoğraf temsilidir)

Eki Görüntüle 2127118

⚠️Fotoğraf temsili değildir yanlış yazmışım ikinci defa da düzeltemiyorum fotoğraf bana ait değil ⚠️

Zotac yaziyor sanki kartın üstünde RX 6700 XT nasıl oluyor?

Ya yanlış yazmışım fotoğraf temsili değildir olacaktı daha sistemi topladım önceden aklıma hemen önlemi alayım dedim.

Anakartın oraya takılanlardan alabilirsin.

Ne yazarak aratmam lazım.

Destek koy altına zamanla sarkar sokete zarar verebilir.

İşte fanlar varken nereye koyulacak bilmiyorum bir fan çıkarılacak mi yoksa ona göre özel aparatmi var.

Sağ olun siz böyle bir kasa tasarımında kullandınızmı peki.

Anladığım kadarıyla fotoğraf temsili değildir. Doğru mu?

Evet iki defa yanlış yazmışım örnek olarak attım bu tür sisteme sahip olacağım.

Sarkmayı temsili fotoğraftan nasıl anlayacağız ki? Belki sarkma minimaldir ve desteğe gerek yoktur.

Fotoğraf bana ait yanlış yazmışım konu kısmına.
Sarkmayı anlama kısmına gelincede anlaşılması zor olan bir şeymiş zamanla zamanla daha göze batar o ayrı birkonu ama benim sıkıntım ileride başıma gelecek sıkıntıları şimdiden halletmek sistemide toplamadim o yüzden başka fotoğraf.

Fotoğrafı Google'da aratınca sarı sitede RTX 3080 sistem çıkıyor. Ön yargılı yaklaşmak istemiyorum ama ekran kartının sakmasi gibi bir durumda neden sahte fotoğraf kullanma gereği duyar ki bir insan?

Kendi sistemimi toplamadığım için paylaşamıyorum toplayacağım sisteme de yakın benzerliği olduğu için paylaştım. Tabii yanlış da yazmışım fotoğraf temsili değildir olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
⚠️Fotoğraf temsili değildir yanlış yazmışım ikinci defa da düzeltemiyorum fotoğraf bana ait değil ⚠️

Ya yanlış yazmışım fotoğraf temsili değildir olacaktı daha sistemi topladım önceden aklıma hemen önlemi alayım dedim.

İşte fanlar varken nereye koyulacak bilmiyorum bir fan çıkarılacak mi yoksa ona göre özel aparatmi var.

Sarkmayı anlama kısmına gelincede anlaşılması zor olan bir şeymiş zamanla zamanla daha göze batar o ayrı birkonu ama benim sıkıntım ileride başıma gelecek sıkıntıları şimdiden halletmek sistemide toplamadim o yüzden başka fotoğraf.

Kendi sistemimi toplamadığım için paylaşamıyorum toplayacağım sisteme de yakın benzerliği olduğu için paylaştım. Tabii yanlış da yazmışım fotoğraf temsili değildir olacak.

Bundan almıştım dün geldi bugün taktım anakartın 2 vidasını çıkartıyorsun kart 3 fanlıysa en sağdaki 2 vidayı çıkartıp takıyorsun. Güzel tutuyor ve gözükmüyor hafifçe yukarı itip sabitliyorsun kartı alttan sarkma şansı yok aşağı elimle denedim esnemiyor bile.

Son düzenleme:

Benim ekran kartımın kutusundan kendi holderı çıktı gerek duymadım ama artık güncel high end sayılan kartlar için genel olarak holder gerekiyor PCI braketi yetmiyor artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı