Ekran kartı stok durumu ve erişimi

Egemen2233

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : AMD Ryzen 5 3600 3.60 GHz

Anakart: Gigabyte B450 M SH2 3200 MHZ

Ram : X2 Corsair Vengeance DD4 8 GB 3000 MHZ

Ekran Kartı: MSI Radeon RX 5500 XT GAMING X 8G
Meslek
Elektromekanik Teknisyeni
Merhaba dostlar, elimdeki karta güzel para veriyorlar. Bunu satsam ne kadar süre daha beklemem lazım veya stok geldikten sonra eski fiyatlara yakın fiyatlara alabilecek miyim? Aklıma böyle bir şey takıldı. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Bende ekran kartını satıp 3060 Ti bekleyenlerdenim sürekli satış sitelerine bakıp 3060 Ti bekliyorum geldiği gibi alacağım.

Kaç TL olur ortalama ve tekli satışı nerede olur.
Valla çoğu site şimdiden tekli satılmayacak diyor, Vatan bilgisayar da muhtemelen tekli satışı olur. Onun dışında hazır sistem satan siteler muhtemelen sistem satmak için tekli vermeyecek. Ama amazon u falan takip edebilirsiniz.

Yani şimdi satmak daha mı mantıklı?

Vallahi çoğu site şimdiden tekli satılmayacak diyor, Vatan Bilgisayar da muhtemelen tekli satışı olur. Onun dışında hazır sistem satan siteler muhtemelen sistem satmak için tekli vermeyecek. Ama Amazon'u falan takip edebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar RTX 3060' tedarik etmediklerini hala tedarik sürecinde olduğunu söylüyor ne kadar doğrudur bilinmez. Zaten kendileriyle sıkça çelişiyorlar. Bence daha 1 haftası var Vatan'da satılması için.

Vallahi çoğu site şimdiden tekli satılmayacak diyor, Vatan Bilgisayar da muhtemelen tekli satışı olur. Onun dışında hazır sistem satan siteler muhtemelen sistem satmak için tekli vermeyecek. Ama Amazon'u falan takip edebilirsiniz.

Amazon TR de satılır mı yoksa Almanya'ya da Amerika'da mı? Aylardır bu kartı bekliyorum asla kaçırmak istemiyorum.

Ben satma taraftarıyım 2500e aldığım ekran kartını güzelce 1 yıl kullandım bugün 6000TL'ye sattım.
1 kaç gün belki 1 hafta bekleyeceğim ama üstüne biraz daha ekleyip daha iyi ekran kartı alacağım.

Geri
Yukarı