Ekran kartı stok sorunu bitiyor mu?

Çip krizi falan hikaye neye gore çip krizi var? Hep kandiriyorlar insanlari. Ne almak istedin de alamadin cip krizi yuzudnen?

Telefon alamadım oldu mu? S20 FE SDN Edition üretimi askıya alındı. S21 FE üretimini askıya aldılar. Bilmeden konuşma.

Telefon alamadım oldu mu? S20 FE SDN Edition üretimi askıya alındı. S21 FE üretimini askıya aldılar. Bilmeden konuşma.
Hahah bilmeden konusma mi? O telefonlar ekran sorunlari yuzunden uretimi durduruldugunu duymustum. Aferin sen suruye uymaya devam et. Kapitalist sisteme kaptirmissin kendini.

Hahah bilmeden konusma mi? O telefonlar ekran sorunlari yuzunden uretimi durduruldugunu duymustum. Aferin sen suruye uymaya devam et. Kapitalist sisteme kaptirmissin kendini.

Arkadaşım daha yazmayı bilmiyorsun konuşma. Ayrıca S20 FE ekran sorunu çözüleli çok oldu. S21 FE çip krizinden dolayı üretimi durduruldu. Kaynak at kanıtla. Kaynağın yoksa burada boş yapmaya hakkın yok. Benim kaynağım 10'dan fazla.

Bak oldumu:

İnsanların akıl yaşlarını çok merak ediyorum.

Madenciler almasa bile 'Scalper' dediğimiz ucuza gelen tüm stoğu eritip, 5-10 katına bize satmaya çalışan tipler ekran kartlarını rahat bırakmadığı sürece herhangi bir kart bulmayı beklemeyin.

Geri
Yukarı