Ekran kartı sürücüsünü kurduktan sonra siyah ekran

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
Merhabalar. Bilgisayarda gezinirken aygıt yöneticisinden ekran kartının kurulu olmadığını gördüm. İnternetten AMD sitesinden ekran kartı sürücüsünü kurdum, bilgisayar kapandı. Sonra tekrar açılınca siyah ekran vermeye başladı. Videoya kaydettim. Nasıl sileceğim yüklediğim driveri?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli modda açmayı dene. Açabilirsen DDU ile kaldırabilirsin.

Merhabalar. Bilgisayarda gezinirken aygıt yöneticisinden ekran kartının kurulu olmadığını gördüm. İnternetten AMD sitesinden ekran kartı sürücüsünü kurdum, bilgisayar kapandı. Sonra tekrar açılınca siyah ekran vermeye başladı. Videoya kaydettim. Nasıl sileceğim yüklediğim driveri?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Güvenli Modda başlat.

Sıcak hava makinesiyle çipi ısıt.

Artı -1 Eksi
Ekran kartında donanımsal sorun olsaydı Samsung yazısı gelir miydi?

Bende de aynısı Onboard'dan alıyorum görüntüyü benimki masaüstü fakat.

Donanımsal. Tipik çip arızası.

Fırınlama yapıyorlar evde deneyebilirsin.

Edit: Sorumluluk kabul etmem asla.

Artı -1 Eksi
Ben ekran kartında sorun olduğunu düşünmüyorum. Driver kurulumundan sonra böyle bir durumun ortaya çıkması çok saçma olur. Dediğiniz durumu ben de yaşadım. Ekrana hiç görüntü gelmiyordu. Sadece aydınlatma çalışıyordu. Fan çıkışlarını kapatıp kapanana kadar çalıştırdım. Ondan sonra düzelmişti. Sorumluluk kabul etmiyorum :) Ama dediğim gibi güvenli modda büyük ihtimal görüntü gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı