Ekran kartı takınca bilgisayar yavaşladı

E5700 işlemci R7 240 gibi bir ekran kartına darboğaz yapıyor iken 560 Ti ekran kartı takmak saçma. Ekran kartını 2. aldığınızdan dolayı iade olmaz tavsiyem Quad serisi bir işlemciye geçin örnek veriyorum ki Q9650'ye geçin. Gidin GT 730 alın elinizdeki ekran kartını kaç liraya aldıysanız ya o fiyata satın ya da biraz düşük fiyata en iyi yol budur. Senin adına üzüldüm çünkü E6700 ve Q9400 o ekran kartına darboğaz yapıyor keşke forumda biraz baksaydın çünkü aynı konu açılmış ve orada E6700 bu ekran kartına darboğaz yapıyor diyorlar o zaman bunu okusaydın almazdın.
q6600 işlemci alsam olur mu

Yakınımda Q9650 satan görmüyorum nereden alabilirim?

Letgo veya Sahibinden.com da alabilirsin.
İşlemci normalde 3.0GHz çalışıyor senin yapman gereken soğutucu alıp 4.0GHz ya da 4.2GHz falan yapmak yapmayı bilmiyorsan en yakın bilgisayarcıya git o yapar.
Almanı tavsiye ettiğim soğutucu budur:

Bir de RAM'i 4 GB yapacağını söylemiştin 4 GB yetmez 8 GB ya da 6 GB yap emin ol farkını görürsün sistem eski olduğu için. Yaşan yok ben kendim gördüm bir Q8400 kullancısı olarak.
Tüm sistem parçalarını yazarsan daha ayrıntılı yardım edebilirim anakart ve güç kaynağı yaz yeter.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı