Ekran kartı ve APU işlemci olmadan nasıl görüntü alınabilir?

Gregoryen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Ekran kartına ihtiyaç duymuyorum ama görüntü almam gerekiyor. Ekran kartı dahil işlemci almak istemiyorum, bu konuda ne yapmamı önerirsiniz.

Sonradan Ekleme;
Arkadaşlar bu kadar tepki göstermenize gerek yok. Teknoloji'yi takip etmiyorum, belki böyle bir şey basit bir fiziksel eklenti ile mümkün hale gelmiştir diye düşünerekten bu konuyu açtım. Son zamanlarda ont cihaz dahilinde modemler bile çıkmaya başladığı için, böyle bir şeyin varlığından belki haberdar olmadığımı düşündüm. Soruya çoğu kişinin verdiği cevap, ergence kapak sözler gibi :)

Son düzenleme:
Hiçbir şey. Görüntü yoktan var olmayacak ve o donanımları da almak istemiyorsan görüntü almadan yaşayacaksın.
Böyle bir şey belki basit bir fiziksel eklenti ile mümkündür diye düşünmüştüm, şaşırtan cihazlar son zamanlar çıktığı için böyle bir şey de artık vardır dedim.
Basit bir ekran kartıyla o halde işimi görmem gerekiyor.

Merhaba,

Ekran kartına ihtiyaç duymuyorum ama görüntü almam gerekiyor. Ekran kartı dahil işlemci almak istemiyorum, bu konuda ne yapmamı önerirsiniz.
Sorduğun soruyu farklı bir şekilde sorman daha iyi olurdu. Monitör PC al direkt olarak ( All in one ) başka bir çözümü yok. Görüntüyü almanı sağlayan bir bileşenden bahsediyoruz burada. Bu şeye benziyor ( Gözlerim olmadan görmek istiyorum ) demek gibi.

Böyle bir şey belki basit bir fiziksel eklenti ile mümkündür diye düşünmüştüm, şaşırtan cihazlar son zamanlar çıktığı için böyle bir şey de artık vardır dedim.
Basit bir ekran kartıyla o halde işimi görmem gerekiyor.

Hayır tabii ki, daha teknoloji oralara gelmedi. 100 TL'lik fosil bir ekran kartı bile alsan ikinci elden işini görür. Evde bilgisayar varsa ekran kartı da olmalı iyi ya da kötü.

Geri
Yukarı