Ekran kartı ve işlemciye termal macun sürmek için bilgisayarcı ne kadar ister?

acar92

Hectopat
Arkadaşlar 1 yıl önce yazın T6 Ultra almıştım ama sağ olsun ucube bilgisayarcı yanlış takmış fanları. Onun yerine TAA başka ilçedeki bilgisayarı toplatan bilgisayarcıya gitmeyi düşünüyorum. Soğutucuyu düzgün takıp, işlemciye ve ekran kartına termal macun yenileyecek (bilgisayarım mesh değil ön camını çıkartacak). Sizce bunun için kaç TL ister?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sistem iyiyse 150 TL alır bence.
hatta gelmişken anakarti yanmış bunun diyip her şeyini çalmak ister.

Bir paket sigara olmuş 30 TL. 50 TL gibi düşük miktarlar için uğraşmazlar. Min 100 derim ben :D

Adam şundan sürecek zaten. 😀

GD-Marka-Termal-Iletken-Macun-Gres-Silikon-GD900-Is-Emici-Bile-ik-80-Adet-Net-A.jpg

Sadece format olmuş 100TL, adam onu açacak sürecek bakacak. Bunların hepsi fiziksel iş 150 diyorum ben tahmini.( bütün işimi kendim yaparım o yüzden fiyatları sağdan soldan duyarak yazıyorum)

Bence kendin yapmalısın. Birçok bilgisayarcı bilgisayarcı değil. Zaten basit işler. İnternetten araştırıp yapabilirsin bence. Böylece bilgisayarcıya vereceğin parayla kaliteli bir macun satın alırsın.

En fazla 50 TL isterdim ben, termal macunu siz götürecekseniz tabii.

Ayrıca kaliteli bir macun sürdürün.

Bence kendin yapmalısın. Birçok bilgisayarcı bilgisayarcı değil. Zaten basit işler. İnternetten araştırıp yapabilirsin bence. Böylece bilgisayarcıya vereceğin parayla kaliteli bir macun satın alırsın.

Turbox olmaz mı?

Sadece format olmuş 100TL, adam onu açacak sürecek bakacak. Bunların hepsi fiziksel iş 150 diyorum ben tahmini.( bütün işimi kendim yaparım o yüzden fiyatları sağdan soldan duyarak yazıyorum)

Adam şundan sürecek zaten. 😀

Bir paket sigara olmuş 30 TL. 50 TL gibi düşük miktarlar için uğraşmazlar. Min 100 derim ben :D

Ryzhem 3 1200 AF / Gigabyte B450M-H / XFX RX 570 4 GB / Team Vulcan 8x2GB 3200MHz / Kingston A400 120 GB / xigamatek 600W 80+ / SteelSeries Rival 3 /corsair HS50 Pro / Gametech Black rider.

Sistemim böyle yavaş yavaş yaz ayları geliyor TYT çalışmak, YouTube başlamak, program dili öğrenme
hedeflerim var bu yüzden bayağı bir bilgisayar kullanacağım sorun çıkmasın yeter sanırım T6 Ultra geldiğinde yanında verdikleri termal macun var 6.64 W miş iyi midir bir de ne olur ne olmaz yanımda yapsan olur mu falan desem bilgisayarcının adı Kocaeli bilgisayar bu arada.

Geri
Yukarı