Termal macun önerisi

Boran55

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. 1 ay önce yeni bir hazır sistem aldım. Yanlış bilmiyorsam termal macunun altı ayda bir değişmesi gerekiyor, yanlışım varsa düzeltin. Fiyatlar yükselmeden termal macun almak istiyorum. Macunların fiyatlarını bilmediğim için bütçe veremiyorum. Önerdiğiniz macunları söylerseniz sevinirim.
İşlemci: R5 5500

Herkese iyi sosyaller. 1 ay önce yeni bir hazır sistem aldım. Yanlış bilmiyorsam termal macunun altı ayda bir değişmesi gerekiyor, yanlışım varsa düzeltin. Fiyatlar yükselmeden termal macun almak istiyorum. Macunların fiyatlarını bilmediğim için bütçe veremiyorum. Önerdiğiniz macunları söylerseniz sevinirim.
İşlemci: R5 5500
Macunun belirli süreyle değişmesi gerekmiyor. Eğer sıcaklıklar olması gerektiğinden yüksek olmaya başladıysa macun değişim vakti veya temizlik vakti gelmiş demektir. Alabileceğiniz en kaliteli ve pahalı macun; https://www.hepsiburada.com/cooler-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.31.4

Uygun fiyatlı, fiyatına göre çok iyi iş çıkaran macun; Maxtor Ctg8d Serisi 4 Gr 12,8 W/m.k Termal Macun : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Arctic MX4 pek emin değilim ama iyi olduğunu duymuştum.
Yukarıdaki mesajda da denildiği gibi, MX4 alınabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı