Ekran kartı yanmasının servis ücreti ne olur?

TubaHatun

Femtopat
Daha fazla  
Diğer başlığımda da belirttiğim bir konu vardı ekran kartı yanma durumunu yaşadım, ekran kartımı değiştirmek istiyorum ama anakarta gömülü olduğu için çok maliyetli geliyor önerebileceğiniz bir şey var mı ya da teknik servise göndersem bu durumdan dolayı bana ne maliyeti olur? Fiyat bakımından bilgilendirebilir misiniz( bu arada laptopumda 2 tane ekran kartım var dahili olanda sıkıntı yok harici olan bozuk)

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer başlığımda da belirttiğim bir konu vardı ekran kartı yanma durumunu yaşadım, ekran kartımı değiştirmek istiyorum ama anakarta gömülü olduğu için çok maliyetli geliyor önerebileceğiniz bir şey var mı ya da teknik servise göndersem bu durumdan dolayı bana ne maliyeti olur? Fiyat bakımından bilgilendirebilir misiniz( bu arada laptopumda 2 tane ekran kartım var dahili olanda sıkıntı yok harici olan bozuk)

Ekran kartı modelini tahmin mi edeceğiz?

Evet hocam. Anakart değişimi de gerekebilir. Tam modeli nedir? Masrafına da değmeyebilir.

Laptoplarda anakart değişimi neredeyse ürün fiyatına yakın masraf çıkartıyor, o yüzden pek önermem.

Ekran kartı modelini tahmin mi edeceğiz?
Sence ekran kartımı yazıcağımı bilsem yazmaz mıyım neyin terslemesi bu uğraşmak istemiyorsan yazma ya da düzgün bir dil ile dile getir, ne gerekiyorsa yapayım.
Evet hocam. Anakart değişimi de gerekebilir. Tam modeli nedir? Masrafına da değmeyebilir.

Eğer doğruysa istediğin buyur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220122_211039_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20220122_211039_com.whatsapp.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 30
Hocam, sizin için pahalıya mal olacak gibi görünüyor. Bence uğraşmayın.

Geri
Yukarı