Ekran kartına overclock ömrünü azaltır mı?

@Melih Seçgin kardeşim telden yazıyorum siz cevap yazınca ben mesajı bitirmekle uğraşıyordum. Yanlış anlama. :) Size kasıtlı bişey yazmadım. Ne şans ki mesajınızın peşine denk geldi. :)
Rahat ol kardeşim burada herkes bilgi ve tecrübesini paylaşıyor. Ben sadece yanlış anlaşılmak istemediğim için alıntı yaparak cevapladım mesajını. Yinede ayrıyeten mesaj yazıp durumu açıkladığın için teşekkür ederim.

Rahat ol kardeşim burada herkes bilgi ve tecrübesini paylaşıyor. Ben sadece yanlış anlaşılmak istemediğim için alıntı yaparak cevapladım mesajını. Yinede ayrıyeten mesaj yazıp durumu açıkladığın için teşekkür ederim.
Peki her açılışında düğmeye basmam gerekirmi yoksa bir kere basmam yeterlimi tuş hep basılımı kalıyor.

Benim videolardan izlediğimde gerek yoktu. Bütün modüller OC olacağı için harika olacaktır performansı. :)

Bu düğmeye tekrar basıp kapatmadığın sürece açık kalır. TV lerin güç düğmesi gibi düşün aynı sistemle çalışıyor ;)
Peki sistem toplama videosunda görmüştüm düğmeye basınca şöyle bir yazı çıkıyor. "Oc genie activided" yazıyor her bilgisayarı açışımda bu yazı çıkıcakmı bir de oc genie işlemcinin turbo boost hızına çıkarıyor işlemci zaten bunu otomatik yapıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı