Ekran kartına termal macun nasıl sürülür?

Heir of Isildur

Decipat
RX 580 kart kullanıyorum, 2019'da sistemi aldığımdan beri macun hiç değişmedi. Değiştirmem gerekiyor mu? Ekran kartını nasıl hırpalamadan yerinden sökerim ve neresine sürmem gerekir macunu?

Araştırdımda tecrübesi olan bir bilgisayarcıya götür sen bulaşma kral bak bunca zaman laptop macunu değiştirdim ben ilk defa duydum.

RX 580 kart kullanıyorum, 2019'da sistemi aldığımdan beri macun hiç değişmedi. Değiştirmem gerekiyor mu? Ekran kartını nasıl hırpalamadan yerinden sökerim ve neresine sürmem gerekir macunu?
Youtube a kart modelinizi yazarak sökme işlemini gerçekleştirebilirsiniz, zor bir işlem değil. Macun sürme işlemi ise;

Etrafına, sağdan sola, üstten alta, önden arkaya doğru taşırmadan donatın.

Korkulacak bir işlem değildir, dikkatli olursanız zarar vermezsiniz, zaten internette nasıl yapılacağı hakkında tonlarca bilgi var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korkulacak bir işlem değildir, dikkatli olursanız zarar vermezsiniz, zaten internette nasıl yapılacağı hakkında tonlarca bilgi var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemciye sürülen macun ekran kartına da sürülebilir mi?

Geri
Yukarı