Ekran Kartında Asus Mu, Sapphire Mı?

• Konuyu başlatan sadow
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 19B
yok yanlış anladınız,ben sizin bilginize birşey demedim.fikirlerinize saygı duyuyorum.her insanın fikir ve görüşleri farklıdır..siz benden bilgili olduğunuzu söylüyorsunuz.elbette bilgilisiniz..mesela bir bilgisayar mağzasına girdiniz.ekran kartı bakıyorsunuz..2 tane gördünüz..biri hd 8850,diğer ise hd7670.hd8850 360 tl,hd7670 ise 175 tl..cebinizde ise 180 tl+ufak tefek yol masrafları için para var.hangisini alırsınız ?.hd7670 i alırım 2 sene idare ederim mi dersiniz,yoksa biraz daha para birikleyip hd 8850 i mi alırsınız ? ben olsam hd7670 i alırım 2 sene boyunca oyunları medium da bile olsa oynarım..2 sene sonra da hd8850 nin fiyatı düşer onu alırım ve yine medium detaylarda oynamaya devam ederim.dediğm gibi Revoland bey bu bütçe meselesi.bu arada az önce size kötü bir laf söylediysem özür dilerim.insanların fikirlerine daima saygılıyımdır.
Belirttiğim kart ile sizin alacağınız kart arasında 30 lira fark ile %30 luk bir performans kazancı var. Olay hiçbir zaman sadece saat hızı olmadı ve olmayacakta.
Arkadaş saat hızı ve çekirdek hızına öncelikli olarak bakmaya devam ettiği sürece bu böyle.

Bu arada mevsres beyin sistemini beğendim.on numara.ne ultra ayarda oyunlar oynanır bu sistemle.Mevsres bey sisteminizin battlefield 3 performansı nasıl acaba ?

AMD, NVİDİA farketmez. Soğutma ve kalite istiyorsanız kesinlikle ASUS. Ama benim için farketmez diyorsanız Sapphire tercih edebilirsiniz. Tabiki oda kötü bir marka değil gayet kullanışlı.

AMD,NVİDİA farketmez soğutma ve kalite istiyorsanız kesinlikle ASUS ama benim için farketmez diyorsanız Sapphire tercih edebilirsiniz tabiki oda kötü bir marka değil gayet kullanışlı.

AMD - NVIDIA fark etmez? Aha da size bir "fanboy" daha. İki markanın da sadece kendisinde bulunan özelliklerden 1 tane söyle konuyu terk edeceğim. Ya da sürücü desteğiyle ilgili de yorumunu duymak isterim.

AMD - NVIDIA fark etmez? Aha da size bir "fanboy" daha. İki markanın da sadece kendisinde bulunan özelliklerden 1 tane söyle konuyu terk edeceğim. Ya da sürücü desteğiyle ilgili de yorumunu duymak isterim.

Yanlışınız var ben bir fanboy değilim. Sadece kendi düşüncelerimi söylemek istedim ASUS kartlar hız aşırtmaya daha yatkın sessiz ve daha serin olup daha uzun ömürlü olduğunu düşünüyorum. Sürücü desteğindede pek fark olacağınıda düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı