Ekran kartından duman çıktıktan sonra kırmızı ışık yanıyor

EnesMain

Zeptopat
Daha fazla  
Ekran kartımdan duman çıktı anında gücü kestım şu an kırmızı ışık yanıyor ve fanları donmuyor ekran vermıyor. Ne yapacağım biri yardım edebılır mı?

Büyük ihtimalle hakkın rahmetine kavuştu. Yine de sorayım, kırmızı ışık anakartın ledinden mi, ekran kartının kendisinden mi çıkıyor?

E yani belli değil mi ne olduğu.

Ekran kartımdan duman çıktı anında gücü kestım şu an kırmızı ışık yanıyor ve fanları donmuyor ekran vermıyor. Ne yapacağım biri yardım edebılır mı?

Allah tahsilatını affetsin.

İlk çıktığında
Kurcalamayın. Garantisi varsa garantiye yoksa bilen birine gösterin. Bütünüyle hasar almamış olabilir.
kokusu ilk duman çıkınca vardı ama bidaha hıc koku gelmedi kırmızı ışık hala yanıyor çalıştırmıyorum zarar verır diye garantisi devam edıyor daha 2 yıl garantısı var ne yapmalıyım

Büyük ihtimalle hakkın rahmetine kavuştu. Yine de sorayım, kırmızı ışık anakartın ledinden mi, ekran kartının kendisinden mi çıkıyor?
Ekran kartının kendisinde sadece ekran kartı çalışmıyor diğer hersey çalışıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Ekran kartımdan duman çıktı anında gücü kestım şu an kırmızı ışık yanıyor ve fanları donmuyor ekran vermıyor. Ne yapacağım biri yardım edebılır mı?

Yanmış, senin yapabileceğin bir şey yok, garantiye servise falan yolla. Büyük ihtimalle tamir edilemez ama.
Garantisi var

Allah tahsilatını affetsin.
Durum bendenmı kaynaklı peki

Geçmiş olsun. Çok büyük ihtimal kart öldü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Durum bendenmı kaynaklı yanlış bişeymı taktım ?

Ekran kartından sadece

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı