Ekran kartını taktım görüntü gelmiyor

Gördüğüm kadarıyla ekran kartının içini açmışsınız, macun değişimi yapmışsınız. Hatta şu an macun sürülü bile değil. Kartın içini açmayı önermiyoruz, ufak bir hatada kart zarar görebilir çünkü.

Ekran görüntüsündeki üstteki karede sıkıntı yok, alttakinde güncel olmayan bir sürücü var sadece. Onun da ekran kartından görüntü alıp almamanızla ilgisi yok.

Kart çok eski, ömrünü doldurmuş olabilir. Ya da kartın içini açarak siz onun ömrünü doldurmuş olabilirsiniz. Zaten Driver Booster da kullanıyormuşsunuz, ikinci falso.

Gördüğüm kadarıyla ekran kartının içini açmışsınız, macun değişimi yapmışsınız. Hatta şu an macun sürülü bile değil. Kartın içini açmayı önermiyoruz, ufak bir hatada kart zarar görebilir çünkü.

Ekran görüntüsündeki üstteki karede sıkıntı yok, alttakinde güncel olmayan bir sürücü var sadece. Onun da ekran kartından görüntü alıp almamanızla ilgisi yok.

Kart çok eski, ömrünü doldurmuş olabilir. Ya da kartın içini açarak siz onun ömrünü doldurmuş olabilirsiniz. Zaten Driver Booster'da kullanıyormuşsunuz, ikinci falso.

Kartın eskiliğini hakkında bir bilgi vereyim size ben bunu eski PC'den aldım babamın kullandıgı PC'de babamında pcsinde fark ettim ki babam anakarttan görüntü alıyor yani sıfır ekran kartı PC'de sıfır.

Aldığınız sistem Turbox, sıfır olmasının ihtimali yok yani. Üretimden kalkan işlemcileri koyuyorlar çoğunlukla; ben diyeyim 8, sen de 10 yıllık... Buna uyumlu anakart da bu kadar yıllıktır, hepsini ikinci el seçmişken RAM ve ekran kartını da atlamazlar.

Kartınız için Windows 10 sürücüsü çıkmıyor, 8 için çıkan en son sürücü de 2013'te çıkmış. Bu kesinlikle sıfır bir kart veya bilgisayar değil.

Aldığınız sistem Turbox, sıfır olmasının ihtimali yok yani. Üretimden kalkan işlemcileri koyuyorlar çoğunlukla; ben diyeyim 8, sen de 10 yıllık... Buna uyumlu anakart da bu kadar yıllıktır, hepsini ikinci el seçmişken RAM ve ekran kartını da atlamazlar.

Kartınız için Windows 10 sürücüsü çıkmıyor, 8 için çıkan en son sürücü de 2013'te çıkmış. Bu kesinlikle sıfır bir kart veya bilgisayar değil.

Ekran kartı zaten PC içinde gelmedi ben onu harici olarak ekstra taktım ve haklısınız diğer PC'de Turbox ama onda çalışıyor ben bu PC'yi bilerek Turbox aldım çünkü tek tek upgrade yapacağım ilk ekran karı sonra SSD sonra PSU öyle öyle zevkli oluyor benim için.

Geri
Yukarı