Ekran kartının orijinalliği nasıl anlaşılır?

Açarsan garanti dışı kalır, alt tarafı macun değistirdim falan'da anlamazlar.
Vidaların üstünde beyaz bant olur genelde, onu söktüğün anda garanti dışı.

Açarsan garanti dışı kalır, alt tarafı macun değistirdim falan'da anlamazlar.
IMG_20210521_190456.jpg
Şu bant'dan bahsediyorum.

Son düzenleme:
Açarsan garanti dışı kalır, alt tarafı macun değistirdim Falan'da anlamazlar.

Eki Görüntüle 1034497
Şu Bant'dan bahsediyorum.

Hocam zaten bende plakanın üzerinde onun altında vida sanırım SMS infocom servisleri bayağı şikayet var artı tek kart sahibiyim bu arada gün içerisinde götürüp getirme şansım olabilir mi?

@KRYPTON1X Dostum bahsettiğin ekran kartı oldukça üst sınıf bir kart. Bu tarz kartlardaki macunlar belli bir standartta oluyor. (Çoğu kartta belli bir standartta olur.) Yani kartın macunu hala kullanabilir durumdadır %99 ihtimalle. Dolayısıyla macun değişimine gerek yok. Fanları da sabitlendiğinden "kesinlikle" emin olup, hava tutarak temizleyebilirsin. Fön makinesinin soğuk hava üfleme modu varsa onu ayarlayıp yap. Fanlarının sabit olduğundan emin ol yapmadan önce. Bunun dışında bir diş fırçasıyla da ufaktan temizleyebilirsin. Kartının bakımını yapmak kartı iyileştirir fakat yüceltmez. Sıcaklıklar istenmeyen seviyelere çıkmadıkça kartı açıp müdahale etmek gereksizdir bence.

@KRYPTON1X dostum bahsettiğin ekran kartı oldukça üst sınıf bir kart. Bu tarz kartlardaki macunlar belli bir standartta oluyor. (çoğu kartta belli bir standartta olur.) Yani kartın macunu hala kullanabilir durumdadır %99 ihtimalle. Dolayısıyla macun değişimine gerek yok. Fanları da sabitlendiğinden "kesinlikle" emin olup, hava tutarak temizleyebilirsin. Fön makinesinin soğuk hava üfleme modu varsa onu ayarlayıp yap. Fanlarının sabit olduğundan emin ol yapmadan önce. Bunun dışında bir diş fırçasıyla da ufaktan temizleyebilirsin. Kartının bakımını yapmak kartı iyileştirir fakat yüceltmez. Sıcaklıklar istenmeyen seviyelere çıkmadıkça kartı açıp müdahale etmek gereksizdir bence.

Peki hocam servise götürsem aynı gün alır mıyım acaba.

@KRYPTON1X servisten servise değişir. Arayıp önceden bilgi almanız gerekir.

SMS infocom ilgileniyormuş hocam yarın bir arayıp sorayım o zaman hocam zaten ağustos ayında sistemi özel sıvı soğutmayada çevireceğim çevirmeden önce son kez bakımını yaptırmış olurum hocam sağ olun servisden umduğum cevabı alırsam yazarım buraya en azından diğer arkadaşlarda bilgilenmiş olur.

Geri
Yukarı