Ekran kartsız 5600X veya 10700K ile sistem toplama

Bütçe
9000

nakah3923

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu hafta sistemi yenilemek istiyorum. Ekran kartım GTX 1060 6 GB maddi olarak fazla aşacağından dolayı şu an almayı düşnünmüyorum önümüzdeki yaza doğru almayı düşünüyorum.
Arkadaşlar 5600X veya 10700K ile uyumlu kasa+PSU SSD anakart RAM sıvı soğutmalı bir bilgisayar toplar mısınız? Genellikle CS:GO Valorant Warzone FPS oyunları oynayıp yayın yapmayı düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gtx 1060 ile çok dar boğaz yermiyim fps düşüşü veya drop yermiyim teşekkür ederim topladığınız için

AMD tarafında;

Intel tarafında;

GTX 1060 ile çok darboğaz yer miyim FPS düşüşü veya drop yer miyim teşekkür ederim topladığınız için.

Ekran kartınızın yettiği oyunlarda oynarsanız sıkıntı yaşamazsınız işlemciniz rahat rahat takılır, ekran kartının sıkıştığı yerlerde elbette darboğazlar olacaktır.

Darboğaz tabii ki de olmaz.😀
pek anlamıyorum bilgisayarlardan ekran kartım düşük kalır ya o yüzden dedim teşekkür ederim 😂
Ekran kartınızın yettiği oyunlarda oynarsanız sıkıntı yaşamazsınız işlemciniz rahat rahat takılır ekran kartının sıkıştığı yerlerde elbette darboğazlar olacaktır.
teşekkür ederim sizinde sistem toplama öneriniz varsa almak isterim

pek anlamıyorum bilgisayarlardan ekran kartım düşük kalır ya o yüzden dedim teşekkür ederim 😂

teşekkür ederim sizinde sistem toplama öneriniz varsa almak isterim
İki seçenek içinde sistem topladım amd tarafında anakart fazla iyi oldu zaten iki sistemdede psu ssd kasa ve ram aynı. Amd tarafında anakart 2100 tl gibi bir fiyat oldu ama çok iyi bir anakart isterseniz düşürebilirsiniz bu arada sistemi tam olarak ne için kullancaksanız ona göre intel veya amd yi tercih etmenşz gerektiğini söyleyeyim.

İki seçenek içinde sistem topladım amd tarafında anakart fazla iyi oldu zaten iki sistemdede psu ssd kasa ve ram aynı. Amd tarafında anakart 2100 tl gibi bir fiyat oldu ama çok iyi bir anakart isterseniz düşürebilirsiniz bu arada sistemi tam olarak ne için kullancaksanız ona göre intel veya amd yi tercih etmenşz gerektiğini söyleyeyim.
Ben yazın rtx 3070 bir ekran kartı alacağım yanınada 240 hz monitör şuan ki kafamdaki csgo valorant warzone gibi oyunlarda yüksek fps alıp yayın yapmak ama ana karta vermek istedigim max 1600 1700 tl o yüzden

Geri
Yukarı