Ekran kartsız i5 7600K sistem alınır mı?

Arkadaş açıklamasında bu sistemi şimdi toplamaya kalksanız 4000tlyi geçiyor demiş ama öyle bir şey mümkün değil. Ram bile 8 gb değil. Bence daha iyilerini bulabilirsiniz.

İşlemci: 1300₺
Anakart: 650₺
RAM: 250₺
GPU: 200₺
M2 SSD: 500₺
Monitör: 700₺
PSU: 590₺

Buldun şuan bak, gördün mü?

4.000 TL ederi biraz değil epey abartmış. Fakat kullandığı parçaları 0 almaya kalktığımızda söylenen fiyatı epey geçiyor. Sonuç olarak sistem alınır mı evet alınır. İleride ekran kartı ve RAM güncellemesi ile harika bir cihaz olur.

Kasayı alsam diyorum ikinci el gt 1030 la kullansam böyle 250-300 TL'lik kartla daha sonra gerekli duyduğumda ekran kartı alırım diyorum.Bu neslin önü kapalı biliyorum 1151 pinin zaten 1.5 2.5 milyara işlemci alacak gücümde yok.
Bir de bu sistem var konu açmıştım bununla ilgili çok güven veren birisi değil ilk önce 2150 TL için anlaşmıştık sonra vazgeçti 2500 TL'ye satacağım dedi. Şimdi 2200 TL istiyorum diyor, monitör olmadan faturalar yok kasa eski sadece işlemci ve ekran kartı yeni alınmış ama ekran kartının da faturası yok sistem ikinci elin ikinci eli. İstanbul'dan Sakarya Adapazarı'na gideceğim + yol parası vereceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı