Ekran kartsız laptop alınır mı?

Nitro 5 daha iyi olur.

Katılıyorum 4000 serisi ekran kartı ile DLSS+FG ile her türlü oyunu rahatça oynarsınız.

Hocam roblox zaten ekran kartı gerektirmeyen bir oyun, onun dışında oyun oynamayacaksa alınır, ayrıca tasarruf yaparsınız oyun oynamayacak birisi için ekran kartı gereksiz bence.

Nitro 5 daha iyi olur.

Hocam o kadar iyi bir şeye gerek yok ders calısmak icin Roblox Minecraft YouTube'dan video izlecek ona göre bir şey olursa daha iyi olur cunku kendi sistemime daha sıvı sogutma alacagım.

Katılıyorum 4000 serisi ekran kartı ile DLSS+fg ile her türlü oyunu rahatça oynarsınız.

Hocam 12 yasından bir kızdan bahsediyorum ne oynarki Roblox Minecraft ve YouTube'a bakar :D

Hocam Roblox zaten ekran kartı gerektirmeyen bir oyun, onun dışında oyun oynamayacaksa alınır, ayrıca tasarruf yaparsınız oyun oynamayacak birisi için ekran kartı gereksiz bence.

Öneriniz var mı hocam.

Son düzenleme:
Hocam o kadar iyi bir şeye gerek yok ders calısmak icin Roblox Minecraft YouTube'dan video izlecek ona göre bir şey olursa daha iyi olur cunku kendi sistemime daha sıvı sogutma alacagım.

Hocam 12 yasından bir kızdan bahsediyorum ne oynarki Roblox Minecraft ve YouTube'a bakar :D

Öneriniz var mı hocam.
Laptop önerisi mi istiyorsunuz?

Merhaba hocam hata yapmış olursunuz diye düşünüyorum almamakta fayda var kötü de olsa bir sistem dizebilirsiniz mutlaka daha iyi bir performans alırsınız.

Hiçbir agır islem olmayacak hocam.
-MC Roblox tarzı ufak oyunlar.
-YouTube video.
-Arastırma odevi.
-PowerPoint
Aklıma tek takılan ileride sorun olur mu?

Dostum RTX 4050'li sistem alırsanız ileride sıkıntı pek çıkartmaz, ancak sadece APU sistem alırsanız ileride sıkıntı çıkartır, 4050´nin size veya kardeşinize zararı yok ancak bütçe olmuyor yapacak bir şey yok diyorsanız, APU sistem alıp ileriye bakın derim. APU sistem zaten 3-4 yıl götürür rahat bir şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı