Ekran kartsız laptop alınır mı?

Reis valorant´ta 70-75FPS alıyorum demişsin ama bu imkansız bir şey, yani APU sistemler bile daha yüksek FPS veriyor, maalesef çözemedim, yeni konu oluştur istersen çünkü, ortalama 200-300 FPS alman gerekiyor.

Hocam FPS olarak degil sıcaklık 70 75 derece :D bosta 50

Reis valorant´ta 70-75FPS alıyorum demişsin ama bu imkansız bir şey, yani APU sistemler bile daha yüksek FPS veriyor, maalesef çözemedim, yeni konu oluştur istersen çünkü, ortalama 200-300 FPS alman gerekiyor.

200 250 civarı alıyorum ama bir takılma oluyor bir de sıvı sogutma alırsam bu ses olayı azalır mı?

Hocam FPS olarak degil sıcaklık 70 75 derece :D bosta 50
pardon hocam yanlış görmüşüm. takılma problemin ramlar´den kaynaklanıyor olabilir. BELKİ?
200 250 civarı alıyorum ama bir takılma oluyor bir de sıvı sogutma alırsam bu ses olayı azalır mı?
sıvı sogutma sesli çalışır, thermalright phantom spirit 120se argb alabilirsin buz gibi çalışır, sesli bir soğutuc değil f/p kralıdır.

Dostum 6.sınıfta bir kişi için alınacak laptop, bende 4050 öneriyorum, ancak oyun oynamak isterse zaten evde bilgisayar varmış. 8000´lik bir laptop çok rahat yeter, sen sadece oyun kafası ile bakıyorsun.

Oyun kafası mı? Elimden berbat cihazlar geçti ve bu yüzden uzun gidecek işe yarar bir cihaz için düşünüyordum ben. O laptop alındıktan sonra kim bilir kaç yıl kullanılacak ve sahibinin sadece YouTube'da falan takılmasını ya da basit Google aramaları yapmasını bekleyemezsin. Evet dediğin gibi sadece basit işler yapılacaksa görüntü versin o bile yeter

Pardon hocam yanlış görmüşüm. Takılma problemin ramlar´den kaynaklanıyor olabilir. Belki?

Sıvı sogutma sesli çalışır, Thermalright Phantom spirit 120SE ARGB alabilirsin buz gibi çalışır, sesli bir soğutuc değil F/P kralıdır.

Hocam sizin attıgınızmı daha iyi yoksa bu mu Cooler Master MasterLiquid ML240L v2 RGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu (MLW-D24M-A18PC-R2)

Oyun kafası mı? Elimden berbat cihazlar geçti ve bu yüzden uzun gidecek işe yarar bir cihaz için düşünüyordum ben. O laptop alındıktan sonra kim bilir kaç yıl kullanılacak ve sahibinin sadece YouTube'da falan takılmasını ya da basit Google aramaları yapmasını bekleyemezsin. Evet dediğin gibi sadece basit işler yapılacaksa görüntü versin o bile yeter

Dostum kullanıcı 6.sınıf öğrencisi, 8000Serisinden bir işlemcili laptop çok rahat yeter, ancak 3050´lik bir sistem almaktan ise 8000Serisi bir laptop alırım 2-3 yıl kullanılır, liseye geçince adam gibi bir bilgisayar alınır. Photoshop falan yapmayacak bu çocuk anlatabildim mi?

Oyun kafası mı? Elimden berbat cihazlar geçti ve bu yüzden uzun gidecek işe yarar bir cihaz için düşünüyordum ben. O laptop alındıktan sonra kim bilir kaç yıl kullanılacak ve sahibinin sadece YouTube'da falan takılmasını ya da basit Google aramaları yapmasını bekleyemezsin. Evet dediğin gibi sadece basit işler yapılacaksa görüntü versin o bile yeter.

Evet hocam sadece YouTube Google arama yapılacak.

Bu sıvı soğutucu hakkında bir bilgim yok ancak, kötü olduğunu zannetmiyorum, tabi ki11400F için fazla gelecektir ki Thermalright Phantom spirit kullanıyorum R5 7600 ile gayet iyi soğutuyor, 11400F zaten ısınan bir işlemci pek değil. Thermalright alman iyi olacaktır ancak unutma thermalright büyüktür ramlarinin üzerine gelebilir kasana sığar mı kontrol etmen gerek.

Bu sıvı soğutucu hakkında bir bilgim yok ancak, kötü olduğunu zannetmiyorum, tabii KI11400F için fazla gelecektir ki Thermalright Phantom spirit kullanıyorum R5 7600 ile gayet iyi soğutuyor, 11400F zaten ısınan bir işlemci pek değil. Thermalright alman iyi olacaktır ancak unutma Thermalright büyüktür ramlarinin üzerine gelebilir kasana sığar mı kontrol etmen gerek.

Hocam kasa MAG Forge 100M, fotoğraf gonderemiyorum sunucu hatası olustu diyor.

@turan pınarbaşı onun farkındayız zaten, 4. sayfada söylediğim gibi ben konu sahibinin 7-8K civarında bir şey alacağını sanıyordum bu yüzden öyle dedim. ama arkadaşın bütçesi o kadar düşük değilmiş ve evet dediğin gibi 8000 Serisinden bir işlemcili laptop çok rahat yeter

@turan pınarbaşı onun farkındayız zaten, 4. sayfada söylediğim gibi ben konu sahibinin 7-8K civarında bir şey alacağını sanıyordum bu yüzden öyle dedim. ama arkadaşın bütçesi o kadar düşük değilmiş ve evet dediğin gibi 8000 Serisinden bir işlemcili laptop çok rahat yeter
vatanda varmı hocam dediginiz laptopdan vatandan alacagım

Yeni konular

Geri
Yukarı