Çözüldü Ekran kartsız sisteme görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Görüntü kablosunu anakarta takmışsınızdır herhalde, ayrıca bu işlemci KF versiyon olabilir mi?
@lyforeid Ne alaka? İşlemcinin sürüm desteği F1'den itibaren diğer tüm 12 ve 13.nesil ile birlikte mevcut zaten.
Ekrana görüntü gelmemesini farklı bir biçimde açıklayabiliyor musunuz arkadaşım? Herkes tarafından bilinen çok basit bir bilgidir bu. Ya statik elektriği boşaltarak açmaya çalışacak ya da BIOS güncelleyecek.

Artı -1 Eksi
Maalesef dediklerinizi denedim ama çalışmadı

Ekrana görüntü gelmemesini farklı bir biçimde açıklayabiliyor musunuz arkadaşım? Herkes tarafından bilinen çok basit bir bilgidir bu. Ya statik elektriği boşaltarak açmaya çalışacak ya da BIOS güncelleyecek.

Dostum çalışmadı dediklerini yaptım

Maalesef dediklerinizi denedim ama çalışmadı

Dostum çalışmadı dediklerini yaptım
Elinde farklı bir işlemci mevcutsa onu takıp daha sonrasında BIOS'u güncelleyip tekrar eski işlemciyi takabilirsin. Kesin çözüm için servise gönderip "işlemcimde dahili ekran kartı mevcut olmasına rağmen ekran gelmiyor" açıklamasıyla gönderebilir ve onlardan yapmasını isteyebilirsin.

Geri
Yukarı