Ekran kilidini unuttum

burakerdemgungor

Hectopat
Yer
Famagusta-İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. 4 yıl önce kullandığım Sony Xperia Z2 telefonumun şifresini unuttum. Kullanmıyordum kenarda bekliyordu, bugün dedim ki açayım da içinden eski fotoğrafları alayım fakat ekran kilidini hatırlayamadım. İçindeki bilgileri sıfırlamadan açabilmemin yolu var mı acaba?

Eğer cihazınızda TWRP yüklü ise, bu linki kullanarak şifrenizi kaldırabilirsiniz.
Maalesef yüklü değil.
Minimal ADB ile yapın. Hem daha kolay ve aynı işleve sahip.
İlgin için çok teşekkür ederim ama yapamadım bir türlü buradan da. Sanırım hata ayıklama gibi bir şey açık olması gerekiyormuş telefonda bende o kapalı ve açamadığım için telefonu onu da açamıyorum. Ama şöyle bir bilgi verebilirim Android sürümünü tam olarak hatırlamıyorum ama kilit ekrandayken misafir hesap ile giriş yapabiliyorum telefona.
Maalesef yüklü değil.

İlgin için çok teşekkür ederim ama yapamadım bir türlü buradan da. Sanırım hata ayıklama gibi bir şey açık olması gerekiyormuş telefonda bende o kapalı ve açamadığım için telefonu onu da açamıyorum. Ama şöyle bir bilgi verebilirim Android sürümünü tam olarak hatırlamıyorum ama kilit ekrandayken misafir hesap ile giriş yapabiliyorum telefona.
Belki oradan bir şey çıkar diye bilgi vermek istedim.

Maalesef yüklü değil.

Ayarlara giriş yapabiliyor musun?

Maalesef yüklü değil.

Şu anda herhangi bir yolu yok. Geçmiş olsun.

Maalesef dedikleriniz olmadı arkadaşlar. Ama çok teşekkür ederim yardımcı olmaya çalıştığınız için. İstanbul'da Doğubank diye bir yer var bilenler vardır. Götürdüm fakat orada da çözüm bulamadılar ve tek çare sıfırlamak dediler. Tabii ki de amacım içindeki fotoğrafları almak olduğu için sıfırlamayacağım. Hala çözüm arıyorum.
Hala çözüm bulunamamıştır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı