Ekran kilitliyken telefonun kapanmasını engellemek

Estatica

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, gün içerisinde bir yakınımın 14 Pro model telefonu çalındı ve çalan hırsız telefonu kapattığı için konumuna erişemiyoruz, ben de 14 Pro Max kullanıyorum ve başıma böyle bir durum gelmesi halinde ekran kilidi veya Face ID ile giriş yapılamadan telefonun kapatılmasını nasıl önleyebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çağdaş ışıl yaptı videosunu.

IMG_5131.jpeg

Kapalıyken de sinyal gönderiyor normalde. O özelliği kapatmak için şifre gerekiyor. Eğer bunu devre dışı bırakacak biri varsa o ya siz olacaksınız ya da şifrenizi bilen bir tanıdık olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çağdaş ışıl yaptı videosunu.

Bu ayarlar telefonun kapatılmasını engellemiyor maalesef.

Kapalıyken de sinyal gönderiyor normalde. O özelliği kapatmak için şifre gerekiyor. Eğer bunu devre dışı bırakacak biri varsa o ya siz olacaksınız ya da şifrenizi bilen bir tanıdık olur.

Telefonundan konum alamıyoruz ilginç bir şekilde, ayarı kapatmadığına emin fakat konumu göndermiyor cihaz.

@Estatica Var, cihazlar ve operatörlerimiz destekliyor. Ben ilk deneyenlerden olmamak için geçiş yapmamıştım. Soru sorduğunuz kişi ilk defa duyduğu için garip tepki veriyordu çünkü. Sorun çıksa ortada kabak gibi bırakır adamı o ortam. 13'e ilk geçtiğimde bunu yaşamıştım. Artık oturmuştur muhtemelen. Ben de yakında taşırım dijitale. Fiziksel hat kullanmanın faydasından çok zararı var bence.

Geri
Yukarı