Ekran monitörden taşıyor

UmutSr

Picopat
Daha fazla  
Merhaba 2 tane monitörüm var 1.si sıkıntısız normal ana ekran olarak kullanıyorum ama 2. yan monitörde ekran taşıyor yani görev çubuğunun yarısı yok sekmeleri tam ekran yapınca tam ekran alta alma ve X kapatma tuşları gözükmüyor. Windows 11 kullanıyorum RX 560 ekran kartım. Bu konuyla alakalı bir çözüm buldum AMD'nin bir uygulaması var ama baktığımda driveri Windows 10 için Windows 11 yok. Monitörün tuşundan Auto set yapıyorum aynı, AMD'den yapıyorum ölçekleme aynı. Bir şey dikkatimi çekti AMD monitöre 1920x1080 diyor ama monitörün tuşlarından bakınca sadece 4:3 var. Sorun neden kaynaklı bilen var mı ekstra bilgi vereyim bu monitör eskiden kamera izlemek için kullanıyordu kayıt cihazına falan bağlıydı ondanda olabilir belki.

Edit: Yazmayı unuttum önerilen çözünürlük 1024x768 diyor ona alıp AMD'den ölçekleme yapınca tam sığıyor ama yani sığdı ama küçük fareyi azıcık hareket ettirsem ekranın sonuna geliyor gibi diyeyim.

Edit: Ana monitörün çeyreği kadar bir sekme yan monitörü komple kaplıyor yani. Fotoğraftaki gibi sağ üste sekme kapama gözükmüyor alt tarafta görev çubuğunun yarısı yok.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-23 055105.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-23 055105.png
    736,5 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı