Ekran ve pili değişmiş ikinci el iPhone X alınır mı?

yusuff_ua

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 3 ay önce iPhone SE 2020'den POCO X3 Pro 256 GB TR cihazına geçiş yapmıştım. 3 ay kullandım açıkçası IOS'a geri dönmek istiyorum. Şu anda 3 kişiyle kafa kafa takas için konuşuyorum. Kendi telefonumun durumunu ve takas edeceğim telefonların durumunu sizlere söyleceğim ve sizden fikir almak istiyorum. Benim cihaz 3 aylık sıfırdan farksız her şeyi orijinal kutusu faturası her şeyi eksiksiz duruyor POCO X3 Pro 256 gn 8 GB RAM modeli. Takas teklif eden kişilerin cihazına geçiyorum. İlk cihaz iPhone X 64 GB ekranı gx ekran (orijinale en yakın ekran) face if true tone çalışmıyor. Pili değişmiş (rova) pil sağlığı %100 10/10 kozmetik telefon TR cihazı. İkinci telefon ise iPhone X 64 GB ekranı 2000 TL'ye değişmiş orijinal mi bilmiyorum ama Face ID çalışıyor ama true tone çalışmıyor. Pili değişmiş %100 pil sağlığı 10/10 kozmetik TR cihazı. Son cihaz ise iPhone 8 Plus 64 GB ekranı orijinal Touch ID true tone çalışıyor pili orijinal tamir görmemiş pil sağlığı %78 10/8 kozmetik TR cihazı sizce hangisini tercih etmeliyim? IPhone'a kesin geçmem gerek. Özellikle yan sanayi ekran ve pil uzun süre kullananlar tecrübesini anlatabilir mi?

Siz bilirsiniz ama ben olsam tercihimi iPhone 8 Plus'tan yana yaparım, diğer cihazlar gerçekten çok oynanmışlar ve okurken bile bana şahsen çokta güven vermediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı