İkinci el iPhone X alınır mı?

iPhone konularına dalaşan androidciler.. eşeğe altın semer vursan eşek yine eşek misali size laf anlatmakla vakit kaybedemem hiç.
Ben konuyu açan arkadaşa fikrimi belirttim gerisi ona kalmış. İsterseniz yangın tüpü + Samsung cihaz önerin arkadaşa. 👍
Kardeşim iphone'lar çok kaliteli telefonlar 11 ve üstü artık bu devirde kullanılabilecek cihazlar.Ama sen gidip 4 yıl önceki telefonu savunursan olmaz ayrıca galaxy note 10 lite kullanıyorum ve ipadim de var(bunu hava atmak için söylemiyorum)2 cihaz da güzel.Ha şunu da söyleyeyim 9 ay öncesine dönsem se 2020 alırım ama olsun samsung,apple kaliteli markalar.

iPhone konularına dalaşan androidciler.. eşeğe altın semer vursan eşek yine eşek misali size laf anlatmakla vakit kaybedemem hiç.
Ben konuyu açan arkadaşa fikrimi belirttim gerisi ona kalmış. İsterseniz yangın tüpü + Samsung cihaz önerin arkadaşa. 👍

Başka forumlarda fanboyluk yapmaya devam edebilirsin. Bu foruma bulaşma yeter👍

Kardeşim IPhone'lar çok kaliteli telefonlar 11 ve üstü artık bu devirde kullanılabilecek cihazlar. Ama sen gidip 4 yıl önceki telefonu savunursan olmaz ayrıca Galaxy Note 10 Lite kullanıyorum ve IPad'im de var(bunu hava atmak için söylemiyorum)2 cihaz da güzel. Ha şunu da söyleyeyim 9 ay öncesine dönsem SE 2020 alırım ama olsun Samsung, Apple kaliteli markalar.

Bak dostum ben kliMacıyım daha ortalama 1-1.5 ay önce diş hekiminin ofisinden sürekli çalışan multi split Mitsubishi electric klima bakımı yaptık bu cihaz nereden baksan 27 -28 senelik cihaz fazlasıyla eski bir cihaz. Eğer bu adam bu cihazı satmak istese gayet güzel bir fiyatada satar. Neden? Kompresör kalitesi parça kalitesi var çünkü. Buna istinaden Apple'ın kötü bir cihaz çıkarmadığını herkesin bunu bildiğini göze alırsak iPhone X günümüzde 2. el alınmayacak bir cihaz değil.
Zira kronik bir sorum varsa bu sorun cihazı aldıktan 1 sene sonra çıkar zaten, 3 -4 sene sonra çıkan probleme kronik problem demek kadar saçma bir şey duymadım…
Başka forumlarda fanboyluk yapmaya devam edebilirsin. Bu foruma bulaşma yeter👍
Yeni yetme arkadaş beni forumdan dışlıyor , gidiyorum kardeşim sen üzülme yeter 😂

Bak dostum ben kliMacıyım daha ortalama 1-1.5 ay önce diş hekiminin ofisinden sürekli çalışan multi split Mitsubishi electric klima bakımı yaptık bu cihaz nereden baksan 27 -28 senelik cihaz fazlasıyla eski bir cihaz. Eğer bu adam bu cihazı satmak istese gayet güzel bir fiyatada satar. Neden? Kompresör kalitesi parça kalitesi var çünkü. Buna istinaden Apple'ın kötü bir cihaz çıkarmadığını herkesin bunu bildiğini göze alırsak iPhone X günümüzde 2. el alınmayacak bir cihaz değil.
Zira kronik bir sorum varsa bu sorun cihazı aldıktan 1 sene sonra çıkar zaten, 3 -4 sene sonra çıkan probleme kronik problem demek kadar saçma bir şey duymadım…

Telefondan anlamadığınız buradan belli. Daha fazla diretmeseniz mi?

Yeni yetme arkadaş beni forumdan dışlıyor , gidiyorum kardeşim sen üzülme yeter 😂

Yeni yetme 🤣 Kendinizi gülünç duruma düşürüyorsunuz. Akıl yaşınız burada belli oldu. İyi günler.
Marka model kıyaslaması yapan birine göre daha fazla yazılımsal ve donanımsal bilgim var.

Telefonlar hakkında gram bilginiz olmadığı belli.

Beni haklı çıkardığınız için teşekkürler hocam :)

En sevdiğimmmmmmm.

Baktınız edilen lafa bir şey diyemiyorsunuz.
E bilgim yok, kusuruma bakmayın, bilgi için teşekkürler dersenizde mazallah ölürsünüz falan, hemen b planı değil mi?

Direkt karşıdakine laf edin :D

Ettiği lafa bir şey diyemiyorsanız eden kişiye laf edin müq taktik.

Geri
Yukarı