İkinci el iPhone X alınır mı?

Arkadaşımız iPhone X alınır mı diye konu açmış, iPhone 11 nasıldır diye değil ya da telefon önerisi istememiş. Bende ona göre yanıt verdim. bunca yıldır Apple ürünleri jailbreak hackintosh gibi şeyler ile uğraşıyorum fanboy bile diyebilirsin. Ben daha kronik bir sorun ne gördüm nede duydum..

2. Video iPhone X değil XR ile çıkan telefonlardan biri.
at bakalım tonla örneklerinden
Dostum şimdi insanlarda beyin denen bir organ var,düşün cihaz 4 yıllık 4,ben neden gidip de o telefona para vereyim ki sorunları geçtim bile.

Dostum şimdi insanlarda beyin denen bir organ var, düşün cihaz 4 yıllık 4, ben neden gidip de o telefona para vereyim ki sorunları geçtim bile.

Kardeşim konuyu açan adamın sıfır telefon alacak bütçesi olsa zaten buraya iPhone X buldum alayim mi diye konu açmaz, ben cihaz kıyaslamak için yorum bırakmadım bu konuya, cihaz alınır 10 yıllık cihazda olsa uzun bir süre güncellemeler alacak işlemci olarak çok eski bir nesil değil, IPhone'un ölüsü para diye bir laf vardır.
Sanki 20 senelik telefon alacakmış gibi yorum yazıyorsunuz.

Kardeşim konuyu açan adamın sıfır telefon alacak bütçesi olsa zaten buraya iPhone X buldum alayim mi diye konu açmaz, ben cihaz kıyaslamak için yorum bırakmadım bu konuya, cihaz alınır 10 yıllık cihazda olsa uzun bir süre güncellemeler alacak işlemci olarak çok eski bir nesil değil, IPhone'un ölüsü para diye bir laf vardır.
Tamam.

Son düzenleyen: Moderatör:

2 senesi var.

Doğru diyorsun dostum siz en iyi bilgi sahibi insanlarsınız.

En sevdiğimmmmmmm.

Baktınız edilen lafa bir şey diyemiyorsunuz.
E bilgim yok, kusuruma bakmayın, bilgi için teşekkürler dersenizde mazallah ölürsünüz falan, hemen b planı değil mi?

Direkt karşıdakine laf edin :D

Ettiği lafa bir şey diyemiyorsanız eden kişiye laf edin müq taktik.

Tamamda bu iOS cihazların güncelleme desteği kesildiği anda uygulamalar sıkıntı çıkartıyor.
İşlemcisi 2.el bir cihaz alacak kadar iyi mi?

IPhone'un ölüsü para diye bir laf var ama bu IPhone'ların iyi olduğundan değil milletimizin ooo iPhone aldıysan zenginsindir mantığından dolayı.
iPhone 4 bile olsa iPhone iPhone'dur mantığından dolayı.
Kapağında iPhone logosu varsa o cihaz dünyanın en iyi cihazıdır mantığı olduğu için.

Şu an iPhone X hiçbir şekilde fazla bir parayı hak etmiyor.

Geri
Yukarı