Ekran yanığı olan Samsung S8+ 1300 TL'ye alınır mı?

sudo23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Samsung S8+ telefonunda ekran yanığı var ve fiyat olarak 1300 TL. Sizce alınır mı? Kullanımda çok rahatsız eder mi?

Telefonun ederi zaten o civarlarda bir şey, satip bir üst model olan S9'a bakabilirsin.

Hayır ben 2. el olarak alacağım telefonu. Normalde S8+ ı 2500'den aşağı bulamıyorum köşesinde de çatlak var ama kullanıma engel olmadığı için dert değil bence. 1300 TL karşılığında ekran yanığı olmasına rağmen alınır mı? Onu soruyorum.

Başlığı moderatör böyle değiştirmiş yanlış olmuş.

Hayır ben 2. el olarak alacağım telefonu. Normalde S8+ ı 2500'den aşağı bulamıyorum köşesinde de çatlak var ama kullanıma engel olmadığı için dert değil bence. 1300 TL karşılığında ekran yanığı olmasına rağmen alınır mı? Onu soruyorum.
Baslikta 1300'e yaptirilir mi olarak yazdigi icin öyle dedim, Xiaomi alternatiflerine bakabilirsin. Bende Note8 var. S8 serisi ile ayni islemciyi kullanıyor ve telefon çok isiniyor.

Başlığı moderatör böyle değiştirmiş yanlış olmuş.

Ekranı değiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı