Ekranı kırık Samsung Galaxy S8 alınır mı?

İkinci el Galaxy Note 5 veya S7 bulunabilirse daha iyi olabilir. Bazı hocalarımızın dediği gibi ekranları değiştirmek 2.el başka bir telefon fiyatına denk gelebilir.

Bulabilirse Note 5 veya iPhone 5s daha iyi seçenekler olabilir.
Bulabileceğini sanmıyorum ama bulsa bile Note 5'te kronik donma sorunu var. iPhone 5S'in de günümüz için bataryası ve işletim sistemi yetersiz. 2023'e girdik yani artık 5s destek de alamayacak.

Bulabileceğini sanmıyorum ama bulsa bile Note 5'te kronik donma sorunu var. iPhone 5S'in de günümüz için bataryası ve işletim sistemi yetersiz. 2023'e girdik yani artık 5S destek de alamayacak.

Hocama katılıyorum şu an Galaxy S7 kullanıyorum. Sosyal medya ve arama için gayetyeterli. Oyunda iyi performans vermez onu baştan söyleyeyim. Aslında Android 11 altı cihaz alınmaz da ülke ekonomisi sağ olsun.

Hocama katılıyorum şu an Galaxy S7 kullanıyorum. Sosyal medya ve arama için gayetyeterli. Oyunda iyi performans vermez onu baştan söyleyeyim. Aslında Android 11 altı cihaz alınmaz da ülke ekonomisi sağ olsun.
S7 800 tl'ye temiz bulunacağını zannetmiyorum hele bide yedek telefon olarak saklanıcak ise temiz olması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı