Ekranda arada bir anlık beyaz ekran oluyor

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Son birkaç gündür böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Discord'da yayın açınca oluyor zannediyordum ama ondan değilmiş. Durduk yerde rastgele zamanda çok kısa süreli beyaz ekran git gel yapıyor. Ekran kartım RX 6500 XT.

Çözdünüz mü? 2 gündür bende de aynı sorun var. RX 6600 XT.

Hocam ben bir önceki (WHQL) olanı kurdum anlık beyaz ekran gitti ama bu sefer de bazen ekran donuyor özelikle bir şey izlerken çok nadirde olsa oluyor tabii oyunlarda olmadı hiç elinde kaldık AMD'nin bence bir önceki sürümünü kurmayı deneyin bir de optional sürümse kesinlikle (WHQL) kurun.

Ayrı konu açmayayım dedim, bende de oluyor 6600'de. Sinir bozucu. :) Çözüm bulan yazarsa sevinirim.

monitördeki freesync özelliğini kapadım, bayağıdır olmadı. youtube'daki hızlı video geçişlerinde oluyordu genelde.

Son düzenleme:
Windows 11 de ne yaparsam yapayım çözüm bulamadım sanırım siz de Windows 11 kullanıyorsunuz denemek amaçlı Windows 10 yükledim ve çözüldü Windows 11 de stabil değil gaiba FreeSync varsa kapatın daha az oluyor.

Windows 11 de ne yaparsam yapayım çözüm bulamadım sanırım siz de Windows 11 kullanıyorsunuz denemek amaçlı Windows 10 yükledim ve çözüldü Windows 11 de stabil değil gaiba FreeSync varsa kapatın daha az oluyor.
Evet, windows 11 kullanıyorum. Windows 10 a geri dönemiyor muyuz sorunsuz bir şekilde:) Freesync yi kapatayım bakalım:( Ben bu sorunun ekran kartı ile alakalı olduğunu sanıyordumi ekran kartımda inanılmaz derecede coil whine var..

aynı sorun bende de var. yorumlara bakıyorum da herkeste 6600 XT ekran kartı var benimki de öyle. muhtemelen 6000li ekran kartlarında olan bir şey

Yeni konular

Geri
Yukarı