Ekranda arada bir anlık beyaz ekran oluyor

thedeuss

Hectopat
Makaleler
1
Son birkaç gündür böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Discord'da yayın açınca oluyor zannediyordum ama ondan değilmiş. Durduk yerde rastgele zamanda çok kısa süreli beyaz ekran git gel yapıyor. Ekran kartım RX 6500 XT.

Aynı sorun bende de birkaç gündür boy gösteriyor. Sanırım ekran kartının yazılımından dolayı oluyor. Benim ekran kartımda RX 6600 XT

Yeni sürüm gelince düzelecektir diye düşünüyorum.

Sorunun sende de olması içime su serpti açıkçası :D sorun benim kartımda değil genel bir sorun galiba. Çoğu kişide fark etmemiştir veya umursamamıştır.

Sorunun sende de olması içime su serpti açıkçası :D sorun benim kartımda değil genel bir sorun galiba. Çoğu kişide fark etmemiştir veya umursamamıştır.

Aynı şekil bananada hocam dedim ekran kartını mı bozdum dedim bir rahatlama geldi.

Artık ikişer ikişer beyaz ekran yiyorum en kısa sürede düzeltmesi gerek.

Son düzenleme:
Aynı şekil bananada hocam dedim ekran kartını mı bozdum dedim bir rahatlama geldi.

Artık ikişer ikişer beyaz ekran yiyorum en kısa sürede düzeltmesi gerek.

Hocam ben AMD Software'nin tüm ayarlarını sıfırladım. Bilgisayarın fişini çekip kasanın içini elimle üstünkörü temizledim(kasam pis değil ama biriken ufacık bir toz vardı onu aldım). Fişler çekiliyken açma tuşuna basıp üstündeki elektriğide aldım. Şuan bir sorun yok gibi. Hangisi işe yaradı bilmiyorum ama dediklerimi yapmanda fayda var. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı