Ekranda yatay beyaz çizgiler çıkıyor

☪Mert☪

Kilopat
4 gün önce aldığım ilk laptopum olan Monster Abra A5 v16.6.5 laptopta ekranda anlık beyaz çizgiler oluşuyor. Özellikle masüstünde oluyor birkaç program açıksa olmuyor bazen Chrome açıkken yazı yazarken oluyor, Windows açılırken olabiliyor bir kerede film açıkken durdurduğumda fazla derecede olmuştu. Ne zaman olacağı belli olmuyor bazen hiç olmuyor. Aygıt yöneticisinden devre dışı bıraktığımda Windows'un görüntü aktarıcısını kullanırken ya da harici 1650 Ti' ydayken olmuyor ya da ben denk gelmedim. Bu yüzden sorunun dahili Intel UHD grafikte olduğunu düşünüyorum. Intel driverları DDU ile silip tekrar yükledim, en güncel driverları yükledim, eski driverları yükledim, Monster'in flash belleğinde olan driverları yükledim en son format atıp eski ve en güncel driverları yükleyip denedim ama yine de olmadı sorun acaba yazılımsal değil de donanımsal mı donanımsal ise neden sadece yazdığım durumlarda oluyor çünkü şu an bu yazıyı yazarken hiçbir şey yok, çok saçma bir sorun. Sorun başka bir şeyde mi? Yoksa servise mi yollamalı mıyım?

Eki Görüntüle 946138

Yardımlarınızı bekliyorum... :(
Yardımınız için teşekkürler sorunu çözdüm. 🤡

Geri
Yukarı