Ekranı kaydırırken telefon titreyerek kayıyor

Samsung A53.

Yok hocam ben sorunu yanlış anlattım galiba. Telefonumda zaten öyle 60Hz alma gibi bir şey yok adaptif 60Hz ayarı yok yani amiralde var o sadece. Takılarak kayıyor yani kaydırırsın ya hani yorumları okurken Instagram'da heh işte benimki öyle akıcı kaymıyor takıla takıla drop yer gibi kayıyor.

Dostlar örnek vermek için 60Hz oluyor dedim. Drop yiye yiye kayıyor telefonun ekranı.

Hafıza dolu mu telefonun depolama az kaldıysa olabilir. O da değilse telefonu en son ne zaman sıfırladın.

Bu ayarı adaptif yaparsanız 120Hz de çalışır ekran.Eki Görüntüle 1691473
Hocam ben anlatamadım galiba sorunumu. Bakın yorumları kaydırırken ekran takılarak kayıyor 120hz de ben 60hz oluyor demiyorum anlamadı kimse beni. Benim gibi sorunu yaşayan da yok derdimi nasıl anlatıcam ben.

Hafıza dolu mu telefonun depolama az kaldıysa olabilir. O da değilse telefonu en son ne zaman sıfırladın.
En son 3 gün önce sıfırladım. Kaç kere sıfırladım bu sorun için fakat düzelmedi.

Geliştirici seçeneklerinden bu ayarı açarak kaç Hz de çalıştığına bakabilir misiniz?

Screenshot_20230305_230831_Settings.jpg

Aynı sorunu A51'de yaşıyorum. Play Store'da kaydırırken takılıyor ama Akakçe uygulamasında yağ gibi kayıyor ekran, yazılımsal bir sorun.

Aynı sorunu A51'de yaşıyorum. Play Store'da kaydırırken takılıyor ama Akakçe uygulamasında yağ gibi kayıyor ekran, yazılımsal bir sorun.

Hocam siz sadece play Store'de yaşıyorsunuz ben bütün uygulamalarda neredeyse yaşıyorum.

Hocam siz sadece play storede yaşıyorsunuz ben bütün uygulamalarda neredeyse yaşıyorum.
Geliştirici seçeneklerinden bu ayarı açarak kaç Hz de çalıştığına bakabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1691487
Ekranım 120hz de çalışıyor bende biliyorum denedim hepsini 60hz de iken bile denedim yine bu takılmalar oluyor ama 120hz kadar yapmıyor.

Geri
Yukarı