Ekranımda görüntülerin yansıması var

tianixh

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, bu benim ilk konum yanlışım olursa kusura bakmayın. Sorunum şu ki; ekranımda mouse imlecimin sağına doğru bakınca sanki orada bir yansıması varmış gibi görünüyor ve bu gittikçe siyahlaşıyor, veya YouTube içerisinde izlediğim bir videonun görüntüsü yine sağ tarafta önerilen videolar kısmına yansıyor ve ekranımda ara sıra karıncalanmalar oluyor ama kablosuyla biraz oynayınca düzeliyor. Yansıma sorunu çok aşırı belli olmuyor ama cidden bazen rahatsız ediyor. Çözümü var mıdır?

Merhabalar, bu benim ilk konum yanlışım olursa kusura bakmayın. Sorunum şu ki; ekranımda mouse imlecimin sağına doğru bakınca sanki orada bir yansıması varmış gibi görünüyor ve bu gittikçe siyahlaşıyor, veya YouTube içerisinde izlediğim bir videonun görüntüsü yine sağ tarafta önerilen videolar kısmına yansıyor ve ekranımda ara sıra karıncalanmalar oluyor ama kablosuyla biraz oynayınca düzeliyor. Yansıma sorunu çok aşırı belli olmuyor ama cidden bazen rahatsız ediyor. Çözümü var mıdır?
Telefon çekimiyle belli oluyorsa resim atmanız gerekiyor.

Dediklerinden anladığım kadarıyla sorun kabloda. Düzgün bir şekilde oturmuyor veya kablon bozuk olabilir. Başka bir kablo ile düzgün montajlayip tekrar denersen sorun gidecektir.

Görsel atar mısınız?

İki tane bıraktım aşağıya.

Dosya Ekleri

• resim_2021-08-30_013014.png
    resim_2021-08-30_013014.png
    981,1 KB · Görüntüleme: 43
  • resim_2021-08-30_013031.png
    resim_2021-08-30_013031.png
    993,6 KB · Görüntüleme: 38
Sen ghosting'den bahsediyorsun. Monitörünle alakalı, azaltma yolları overdrive ayarlarıyla oyna veya kontrastı rahatsız etmeyecek düzeyde arttır. Bunlar da azaltma yolları dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı