Kapalı Ekransız iPhone 6S

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Kdr454

Hectopat
Yer
TR
Daha fazla  
Merhaba.

Cihazın hiçbir parçasında arıza yoktur.
Hoparlör, mikrofon, ahize, parmak izi, titreşim motoru vb tüm parçalarını test ettim ve gerçekten kusursuz çalışıyorlar.
iCloud kilitli falan değildir çıkış yapıldı. Türkiye cihazıdır. Pil sağlığı %100
Dış görünüş olarak kozmetiği 9/10 diyebiliriz kasası da tertemiz yani.

Yani kısacası ekran taktıktan sonra kusursuz sıfır gibi çalışıyor denedim bizzat.
Sahibinden Param Güvende Satın Alma Linki

@ginowhis sen sanırım satın almak istiyorsun iletişim adresi versene sen.

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-05_162130394.png
    resim_2024-04-05_162130394.png
    538 KB · Görüntüleme: 49
  • aaaaaa.png
    aaaaaa.png
    654,9 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Ortak noktada anlaşalım.

Hocam A kalite ekranlar 500-700 arası değişiyor ortalama.
Sağlam ekranlı olanlar 1700 TL falan. Sana 1000TL yaparım sağlam bir ekran da takınca normal ederi fiyatına gelmiş olur.

Hocam a kalite ekranlar 500-700 arası değişiyor ortalama.
Sağlam ekranlı olanlar 1700 TL falan. Sana 1000TL yaparım sağlam bir ekran da takınca normal ederi fiyatına gelmiş olur.

Değişeni olacak ama telefonun değeri iyice düşüyor. Üstelik bunun kargosu falanda var.

Değişeni olacak ama telefonun değeri iyice düşüyor. Üstelik bunun kargosu falanda var.
Hocam bu cihazlarda değişene kimse bakmıyor değişmeyeni olmayan mı kaldı. Kargo bedava bu arada. Kargoya para vermeyeceksiniz.

1000 TL'ye kadar düşüyor sağlam telefonlar. Yani sizin 500'den yukarı satma ihtimaliniz zor gibime geliyor.
Pil 74 kozmetiği benimkinden kötü. 1500₺ 😂
Benimkinin pili 100 kozmetik tertemiz ekran takınca çalışacak 1600 tl ye falan gelcek cihaz.
Ayrıca diğer platformlardan çok sattım 900-1200 tl arası satıyorum. Lütfen ilanımı kötülemeyin almayacaksanız yazmasın kimse.
O kadar ekranlı isteyen varsa 600 tl ekstra ödesin sıfır ekran takıp göndereceğim.

Sizin hiçbir şeyden haberiniz yok ben 500 e iphone 6 satıyorum ekransız. 1 haftaya gidiyor. Hadi almayacaksanız ilanımı boş mesajlarla doldurmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı