Eksa E900 Pro nasıl?

Şu an aldım yeşil Pro seçeneği toplam 178'e geldi vergi dahil mi buna?

Yeşil olanı bu şekilde gözükmekte. Tek eksi yanı ışık çok fazla yayılıyor plastikten.
Nasıl o kadar fazla çıktı ya 24 TL diyorlardı farklı mağazadan mı aldınız?

Bazı şanssız arkadaşlara yüksek vergi çıkıyor maalesef genel olarak 24 25₺ iken 40 50₺ gibi rakamlar da gözüküyor.

Yeşil olanı bu şekilde gözükmekte. Tek eksi yanı ışık çok fazla yayılıyor plastikten.

Bazı şanssız arkadaşlara yüksek vergi çıkıyor maalesef genel olarak 24 25₺ iken 40 50₺ gibi rakamlar da gözüküyor.
Yeşili çok güzel duruyor.

Yeşili çok güzel duruyor bence size kaç haftada geldi?

12 günde şehrimin ana postanesine geldi, 6 gün lanet PTT bekletti beni çıkarmadı dağıtıma bende kendim gidip aldım.

Herkesin aldigi yerden aldim cinden geldi kutuda da 10 dolar yaziyormus baktim bu arada. Neyse yapacak bir şey yok aklinizda bulunsun alirken.
10 dolar yazıyorsa 24 tl olması lazım siz bir araştırın derim bir sıkıntı var eğer 70 tl gelirse iade edebilir miyim iade işleri nasıl oluyor ?

10 dolar yazıyorsa 24 TL olması lazım siz bir araştırın derim bir sıkıntı var eğer 70 TL gelirse iade edebilir miyim iade işleri nasıl oluyor?

Neden iade edeceksin ki vergi 70₺ oldu diye.

Kutu ağır hasarlıysa eğer anlaşmazlık açarak kısmı geri ödeme alırsın.

Sırf vergisi yüksek geldi diye iade etmek mantıksız.

Neden iade edeceksin ki vergi 70₺ oldu diye.

Kutu ağır hasarlıysa eğer anlaşmazlık açarak kısmı geri ödeme alırsın.

Sırf vergisi yüksek geldi diye iade etmek mantıksız.
Adama sordum 10 dolar yazdığnı söyledi 70 tl gelirse pahalı oluyor biraz üzer.10 dolar 24 tl vergi olması gerekmiyor mu ben mi yanlış biliyorum ?

Ben de bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Atıyorum aldıktan 3,4 ay sonra darbe almadığı halde sağ taraftan ses gelmemeye başlarsa ben kimle iletişime geçeceğim garantisi nasıl oluyor?

Ben de bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Atıyorum aldıktan 3,4 ay sonra darbe almadığı halde sağ taraftan ses gelmemeye başlarsa ben kimle iletişime geçeceğim garantisi nasıl oluyor?

Anlaşmazlık açıyorsunuz firmaya, zaten global garanti sunuyor yanlış bilmiyorsam. Anlaşmazlıkta sorunu bildiriyorsunuz siz kendi aranızda bir görüşme gerçekleştiriyorsunuz firma size bir adres veriri oraya kargolarsanız servis işlemi gerçekleşir geri gönderirler.

Anlaşmazlık ile çözülebiliyor çoğu şey AliExpress'te.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı