Eksik DLL dosyası nereden indirilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

strigoi

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Universitetet i Agder
UnityPlayer.dll dosyası bilgisayarımda mevcut değil. Bilgisayarımla uyumlu olacak şekilde bu DLL dosyasını nasıl bulabilirim? Recep Baltaş'ın konusuna baktım fakat bu DLL dosyasını bulamadım.

Artı -1 Eksi
Evet, tavsiye etmiyoruz. Hangi dosya eksik?

Yazmışsınız, şimdi gördüm. Hangi program bu dosyanın eksikliğini görüyor? Rapor paylaşır mısınız?

Yazmışsınız, şimdi gördüm. Hangi program bu dosyanın eksikliğini görüyor? Rapor paylaşır mısınız?
Bilgisayar başına geçtiğimde oyunun nasıl bir hata verdiğini paylaşacağım hocam dediğiniz uygulama yardımıyla.

Hocam ben bu Process Monitor programını tamamen nasıl silebilirim? Silip tekrar yüklemek istiyorum. O videodaki gibi name not foundlar geliyor. Ve mavi ile işaretli değil. Sebebi ise büyük ihtimalle ben önceden programı kurcalamıştım. İnclude'yi falan işaretledim, NAME NOT FOUND isimli şeyler vardı zaten onlar silinmeye başladı. Sonrasında her adımı doğru uygulamama rağmen .exe dosyasını açtığımda hiçbir rapor çıkmamaya başladı.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Process Monitor ile öğrenip buradan indirebilirsiniz:

Eğer DLL dosyası o konuda yoksa kendi konunuzu açın, yardımcı oluruz.

Artı -3 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı