Çözüldü Eksik DLL hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

umutsaritarla

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Google Developer
Merhaba, hemen hemen her oyunda ve programda bilgisayarınızda ............dll dosyası eksik diyor. Programın çalışması için tekrar yüklemeyi deneyin diyor fakat hiçbir zaman sorunu çözemiyorum. DLL dosyalarını indirsem de başka dosyalar ile hata karşıma çıkıyor ve olur da hepsini indirirsem 0×000000e hatasını alıyorum. Windows Update yaptım fakat yine çözülmedi. Can sıkıcı olmaya başladı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem Bilgileri: Pentium(R) Dual Core CPU E5700 3GHz işlemci, ATI Radeon 4600 Series Ekran Kartı, 4 GB Ram, DirectX 11, Windows 7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm, CMD programına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırdım ve içerisine sfc/scannow yazdım. Bütün dosyaları onardı ve tekrar açmaya çalıştığımda başarıyla açtı. Artık DLL hatası vermiyor. İlgilenen herkese teşekkürler.
Sorunu çözdüm, CMD programına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırdım ve içerisine sfc/scannow yazdım. Bütün dosyaları onardı ve tekrar açmaya çalıştığımda başarıyla açtı. Artık DLL hatası vermiyor. İlgilenen herkese teşekkürler.

Çözüm

Geri
Yukarı