Çözüldü DLL dosyası eksik hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

KOUsoftware

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu başlattığımda DLL dosyası eksik diyor.
Dosyaları atmama ve internette bir videoda görüp kayıt defterinde bir şeyleri kurcalamama rağmen düzelmedi.
Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosyaları atmama ve internette bir videoda görüp kayıt defterinde bir şeyleri kurcalamama rağmen düzelmedi.
Düzeltmemişsiniz ki, bozmuşsunuz. DLL hatası aldığınızda DLL dosyası kopyalayamayacaksınız. O DLL'yi içeren paketi kuracaksınız:

Rapor paylaşın.
Umarım çok kurcalamamışsınızdır. Hangi oyunda alıyorsunuz?

Oyunu başlattığımda DLL dosyası eksik diyor.
Yardımcı olabilecek var mı?

Eksik olan DLL dosyasının adını belirtir misin? PC'ye yeni format attıysanız bazı DLL dosyalarını Directx ve Visual C++ tüm sürümlerini (x64 ve x86 ikisini birden) yükleyerek sisteminize ekleyebilirsiniz sorununuz büyük ihtimal ile çözülecektir.

Son düzenleme:
Düzeltmemişsiniz ki, bozmuşsunuz. DLL hatası aldığınızda DLL dosyası kopyalayamayacaksınız. O DLL'yi içeren paketi kuracaksınız:

Çözüm
Eksik olan DLL dosyasının adını belirtir misin? PC'ye yeni format attıysanız bazı DLL dosyalarını DirectX ve Visual C++ tüm sürümlerini (X64 ve X86 ikisini bir den) yükleğerek sisteminize ekleyebilirsiniz sorununuz büyük ihtimal ile çözülecektir.

Denedim C++ın tüm sürümlerini indirdim.
Olmadı.

Rapor paylaşın.

C++ın 2008 2010 2012 2013 2015-19 sürümlerini 32 ve 64 dahil indrip denedim sorun gitmedi.
Bu arada oyun Assassin's Creed 1.

Evet işe yaradı çok teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı