Çözüldü Steam "eksik dosya ayrıcalıkları" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

289120

Hectopat
Makaleler
2
PES 2021 oynayacağım Steam üzerinden oyun zaten D diskinde indirilik fakat Steam'de nasıl indirilmiş şekilde göstereceğimi bilmiyorum.
Özellikler oyun dosyalarını doğrula yapıyorum 60 MB bir şey indiriyor sonra pese gelip devam et diyorum etmiyor.

1650231158183.png

Yönet kaldır yap diyorum D diskinden oyun silinmiyor fakat böyle bir hata veriyor yine 60 MB dosya indiriyor yine olmuyor illa D diskinden oyunu silip bir daha mı kurmam gerek?

Çözüm
En kesin çözüm bu gibi.
Hocam oyunu d diskinden sildim yine aynı hatayı alıyorum c diskine indirebiliyorum fakat d diskine inmiyor.
Hata şundan kaynaklıymış Steam steamapps klasöründeki downloading klasörüne erişemiyormuş güvenlik izinleri nedeniyle.
Dosyaya sağ tıklayıp güvenlik sekmesine girip düzenleye basıp everyone isminde yetkili ekliyip ona tam yetki verirseniz oluyor.
En kesin çözüm bu gibi.
Hocam oyunu d diskinden sildim yine aynı hatayı alıyorum c diskine indirebiliyorum fakat d diskine inmiyor.
Hata şundan kaynaklıymış Steam steamapps klasöründeki downloading klasörüne erişemiyormuş güvenlik izinleri nedeniyle.
Dosyaya sağ tıklayıp güvenlik sekmesine girip düzenleye basıp everyone isminde yetkili ekliyip ona tam yetki verirseniz oluyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam SA bende de bu hata GTA V de var oyunu sildim yükleyim derken sonra durdurdum hatayı aldım. Durdurmadan önce de vardı o yüzden silmiştim. Sizin dediğinizi uyguladım ve dediğiniz herşeyi harfi harfine yaptım ama sonuç aynı. Yardım Edebilir misiniz?

Hocam SA bende de bu hata GTA V de var oyunu sildim yükleyim derken sonra durdurdum hatayı aldım. Durdurmadan önce de vardı o yüzden silmiştim. Sizin dediğinizi uyguladım ve dediğiniz herşeyi harfi harfine yaptım ama sonuç aynı. Yardım Edebilir misiniz?
Yönetici olarak çalıştırınca düzeldi ama hep yönetici olarak çalıştırmak lazım. Gözlemlerime göre herkeste farklı çözümler olabiliyor. Yönetici olarak çalıştırıyorum ve sorunum çözülüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı