Ekşisözlük'teki pedofili skandalı

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
Ekşisözlük üzerinde bir kullanıcı başka bir kullanıcıya, bebeğe tecavüz ederken çektiği fotoğrafları yollamış. Gerçekten çok ağır küfürler geçiyor içimden ama burada edemiyorum. İnsanoğlu çok aşağılık bir yaratık.

GAK7pUfXIAA9hFT.png

Ekşi sözlüğün yaptığıda insanlığa sığmaz o insan kılığına girmiş herifinde zaten acımayacan TR de ekşi sözlüğü yasaklayacaksın o adamında ağzı yüzü yer değiştirecek.

Ekşi sözlüğün yaptığıda insanlığa sığmaz o insan kılığına girmiş herifinde zaten acımayacan TR de ekşi sözlüğü yasaklayacaksın o adamında ağzı yüzü yer değiştirecek.

Yasaklayınca pedofililerin sonu bitecek mi dostum? Çözüm önerisi bu olmamalı. Pedofili yine pedoluğunu yapacak, ekşi olmazsa başka yerde yapar.

Hani olayın tamamına hakim değilim ama ekşi sözlük ne alaka anlamadım.

Yasaklayınca pedofililerin sonu bitecek mi dostum? Çözüm önerisi bu olmamalı. Pedofili yine pedoluğunu yapacak, ekşi olmazsa başka yerde yapar.

Hayır kral ekşi sözlük bu konu hakkında konuşan kullanıcıları banlarken bu adama dokunmadı ve adama ses çıkarmadı gibi linç yedikten sonra yalandan bir yazı attı o kadar.

Kimse kusura bakmasın ama böyle ahlak dışı olaylar yaşanıyorsa suçlusu devlettir ! 1 değil 2 değil. Binlerce bebek böyle pisliklere mağdur oluyor. Devlet neden önüne geçmiyor? Laik olalım, özgür olalım derken bunları kasdetmedik !!!!

Yeni konular

Geri
Yukarı