Gereksiz Mesaj Skandalı

• Konuyu başlatan Au5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

Au5

Ziyaretçi
2 gün önce bir arkadaş yardım başlığı açmıştı daha sonra çözümünü bulup konunun kilitlenmesini istedi. Gçen perşembe yazmıştı fakat konu kilitlenmemişti. Bende @THE_MILLER etiketinde bildirdim konu kilitlensin diye, arkadaş bana "Gereksiz Mesajlar" nedeni ile 1 gün mü 2 gün mü ne ceza verdi. Üstelik aradan 3 - 4 saat geçmesine rağmen konuya sanırım anca bakmış ve cezayı basmış bana.

@Recep Baltaş . Buyrun buda kanıtlar. Bu kadar da olmaz herhalde? acil kelimesini tekrarlayanın hesabı siliniyormuş, hocam biraz fazla abartmıyor musunuz?

dssd.png

Untitled.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin o etiketi yapmakta bilinç altında mesaj kasmak var kardeşim. Biz öyle düşünüyoruz, yöneticiler de öyle düşünüyor. Sen o etiketi yapsan da, yapmasan da; konu kapansa da, kapanmasa da bir şey değişmeyecek.

Senin o etiketi yapmakta bilinç altında mesaj kasmak var kardeşim. Biz öyle düşünüyoruz, yöneticiler de öyle düşünüyor. Sen o etiketi yapsan da, yapmasan da; konu kapansa da, kapanmasa da bir şey değişmeyecek.
Amacım asla mesaj kasmak değil, yemin bile ederim çocuk gibi mesaj kasmakla işim olmaz. Forum da PM (Özel Mesaj) sistemi kaldırıldı. Özel mesaj da yollayamıyorsun yani. Benim internet geçmişimi bilmediğin için sanırım mesaj kasmak için gelmiş kişilerden biri olarak sanıyorsun beni. Bilinçaltından çıkar o fikrini dostum. Eğer mesaj kasma gibi bir amacım olduğunu düşünüyorsalar hesabı kalıcı olarak yasaklayıp gerekirsede IP ban atıp benden kurtulabilirler. Sorun yok benim açımdan.

Dostum rapor et diyerek de konunun kilitlenmesini talep edebilirsin. Bu şekilde mesaj sayını artırdığın için ceza alırsın.

Bence @Silinen üye haklı. Gerçek istediği mesaj sayısı kasmakta olsa ortaya çıkan sonuç "Moderatöre yardım" oluyor. Çünkü arkadaşın belirttiği "geçen perşembe" gününden bugüne kadar konu kilitlenmediyse, bu hata ve dikkatsizlik hiç bir kullanıcıya aktarılamaz, yaptırım yapılamaz.

Benim gözümde normal açıdan olay budur. Ama mesaj sayısını rekabet amaçlı gören moderatörden de ben pek olumlu davranış beklemem zaten. Bir forum sitesinde mesaj atmaktan başka ne işlevimiz olabilir?

Bence @Silinen üye haklı. Gerçek istediği mesaj sayısı kasmakta olsa ortaya çıkan sonuç "Moderatöre yardım" oluyor. Çünkü arkadaşın belirttiği "geçen perşembe" gününden bugüne kadar konu kilitlenmediyse, bu hata ve dikkatsizlik hiç bir kullanıcıya aktarılamaz, yaptırım yapılamaz.

Benim gözümde normal açıdan olay budur. Ama mesaj sayısını rekabet amaçlı gören moderatörden de ben pek olumlu davranış beklemem zaten. Bir forum sitesinde mesaj atmaktan başka ne işlevimiz olabilir?
Hak verdiğin için teşekkür ederim, dediğim gibi amacım asla ve asla mesaj kasmak değil. Hem neden mesaj kasayım onu anlamadım? yetki için mi? ne için yani, benim alakam yok moderatör vb yetkileri ile. Ben sadece başlıklara bakarım yardım gerekirse yardımımı yaparım yardım gerekiyorsa başlık açarım, bunu mesajlarımdan da anlayabilirsiniz zaten.

Konuyu açan kişi zaten konu kilitlenebilir demiş. Onun mesajından alıntı yapıp yöneticiyi etiketlemene gerek yoktu.

Öncelikle şunu belirtmek isterim. Konuyu kapanabilir diye konuyu açan arkadaş belirtmiş. Zaten Technopat'ta böyle bir durumda kapanmayan konu olmaz. Eğer üstünden saatler geçtikten sonra hala kilitlenmediyse de konuyu rapor edip de talep edebilirsiniz. Sanırım bu aklınıza gelmemiş, artık gelir diye umuyorum. İyi sosyaller.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı