Ekşisözlük'teki pedofili skandalı

Devletinde siteninde yapabileceği pek bir şey yok site yapsa yapsa en fazla adamı banlar devlette tutuklar bu kadar yarın gelir tekrar birisi çıkar böyle bunların sonunu getiremeyiz.
Site yapar yapmaz, devlet yapmak zorunda. Devletin tutukladığı 2-3 yıldan fazlası değil. Caydırıcı çözüm oldu da insanlar vazgeçmedi mi? Neden en fazla Türkiye de oluyor böyle şeyler? Yap sıkıyorsa idam olan yerde

Site yapar yapmaz, devlet yapmak zorunda. Devletin tutukladığı 2-3 yıldan fazlası değil. Caydırıcı çözüm oldu da insanlar vazgeçmedi mi? Neden en fazla Türkiye de oluyor böyle şeyler? Yap sıkıyorsa idam olan yerde

İdam olan yerde zaten yapamaz ama 2 3 yıldan fazlası olmaması gerçekten çok saçma ömür boyu vermeleri lazım ancak o şekilde akıllanırlar belki.

Ekşisözlük üzerinde bir kullanıcı başka bir kullanıcıya, bebeğe tecavüz ederken çektiği fotoğrafları yollamış. Gerçekten çok ağır küfürler geçiyor içimden ama burada edemiyorum. İnsanoğlu çok aşağılık bir yaratık.

Ekşi Sözlüğ'ü oldum olası sevmem, çok boş bir platform. Çok kendini beğenmiş insanlar var.

Bu platformda olması beklenen şeyler.

Vallahi şu Ekşisözlük yasaklanmasına laf ediyordum da doğru karar mıydı diye düşünüyorum arada.

Geri
Yukarı