Başarılı Kurulum El Capitan MONSTER ABRA A7 V5.1.1

Merhaba arkadaşlar, uzun bir süre Yosemite kullanıyordum ve bugün El Capitan imajının elime geçmesi ile beraber Yosemite' yi sorunsuz olarak El Capitan'a yükselttim. Başlangıçta Wi-Fi, Ses, Batarya ve Ekran kartı (Intel) gibi driverleri görmese de SIP' i kapatıp gerekli kextleri yükledim ve Clover'i update ettim. Şu an sorunsuz olarak sistem çalışıyor.

Sistemle birlikte gelen Intel kart yerine Atheros AR9285 kartı mevcut. Onun için bir kext kurulumu yapmadım. İntel HD Graphics 4600' ı 1536 MB olarak görmekte. Ayrıca Grafik' ler kısımında Nvidia kartı ve modeli yazıyor ancak Kext kurulu değil diyor. Bir ara yedek alıp Nvidia kurulumunu deneyeceğim.

Ekran Resmi 2015-10-11 23.59.28.png

Wifi simgesi görünüyor ekran resminde. Bende de Monster Abra A5 V5.1.1 var ancak wifi olayını yapamadım. Wifi'yi sorunsuz kullanabiliyor musun? Kullanıyorsan nasıl yüklediğini anlatabilir misin?

Wifi simgesi görünüyor ekran resminde. Bende de Monster Abra A5 V5.1.1 var ancak wifi olayını yapamadım. Wifi'yi sorunsuz kullanabiliyor musun? Kullanıyorsan nasıl yüklediğini anlatabilir misin?

Yazdıklarımı dikkatli okuduysanız orjinal kart değil. Başka bir kart aldım taktım, mac ile uyumlu olan.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı