El capitan yanına Wındows 7 Kurma

Tolga Onan

Hectopat
Yer
İzmir, Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Mac os el captian kurulu bilgisayarıma wındows kurmaya çalıştım.
Oyunlarım ve malüm coreldraw mac os'da yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep abimizin gibi yapıyorum ama yine bu bölüme wındows kurulamaz yazıyor. O bölümü geçemiyorum sildim.
Bicimledim olmuyor. Sistemi komple baştan bile kurdum olmuyor. İlk wındows sonra mac os kurarsam bu sefer de mac os ilk bölümde olmadığı için clover boot çalışmıyor.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
öncelikle teşekkür ederim montezuma Her Sorunuma Yardım Ediyorsun
Resim
kiZGLsPzLomsOyisrEQ46yxwqfJPHwZBmXvl4RSndg8vfy8TyUugL72DYk2DLxgl6CJyWlH7IcOyUYUvBr16vw%3D%3D

hard diski bicimlendirmek yada silmek işe yaramıyor wındows sürücüye yüklenemiyor yazıyor :(

"Ayrıntaları Göster" seçeneğini göremiyorum ama sorun GPT alakalı ise şu video sana yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ilk onu denemişdim onda mac os hiç bir şekilde boot almıyor
Mac UEFI kurulum yaptıysanız Windows da UEFI olmalı. Mac UEFI kurulumunda disk GPT olarak kullanılır, Windows 7 kuramaszın UEFI desteği olmadığından dolayı, Windows 8 ve üstü kurabilirsin UEFI olarak.
Sorun buradan kaynaklanıyor büyük ihtimal. Disk GPT ollduğundan Windows 7 kurluma geçemiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı