Çözüldü Elba XK2 kasam titriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirhan1231

Decapat
Elba XK2 kasam var kesilerek titriyor nasıl desem böyle 3 saniye kadar yumuşak ritimlerle titriyor yavaşca düzeliyor 1 saniye sonra bir daha sanki fanlar kökleyip kökleyip kapatıyorum gibi oluyor. :D

yardım edin lütfen böyle konularda pimpirikliyimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yüksek ihtimal harddisk titreşimi. Harddisk sabitlemek için çevresine birkaç tane elastik bant sar öyle yuvasına koy, bu şekilde titremeleri azaltabilirsin.
Yüksek ihtimal harddisk titreşimi. Harddisk sabitlemek için çevresine birkaç tane elastik bant sar öyle yuvasına koy, bu şekilde titremeleri azaltabilirsin.

Çözüm
Hocam sadece bilgisayarım titriyor demişsiniz, açıkçası buradan kimse bir şey anlamaz çünkü sebebi her şey olabilir. Ben olasılıklardan birini belirttim size..
forzaya da hakimsiniz anlaşılan fps konusunda yardım eder misiniz önceden 36fps modunu açıyordum oynuyordum sonra 20-30-60-açılan oldu ne yapabilirim lag giriyor sürekli

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı