Elbise ne renk?

Elbise ne renk?

• Mavi ve siyah

• Açık renk ve altın sarısı

• Diğer

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Kirlenmiş bir beyaz ve altın sarısından hallice bir sarı. Renk körü değilim. Aksini iddia eden lütfen etmesin :)

Dosya Ekleri

• aaa.png
    aaa.png
    191,9 KB · Görüntüleme: 45
Aynen sarı ve beyaz kıyafete siyah ve mavi diyip trolleyin. Güzel komedi ve mizah. Eğlenmeye devam. Acayip yaratıcı. Hayatımda daha önce bu kadar komik bir mizah görmemiştim. Keşke bu konuyu daha önceden görseydim de hayatım daha erken ışık bulsaydı. O kadar güldüm ve eğlendim ki nirvanaya ulaşmama çok az kaldı. Gündeme gelen ruh hastası şeyler. Bir de ciddi ciddi açıklama yazanlar falan var yok beyin şöyle yok beyin böyle algılıyor diye. İşiniz gücünüz falan mı yok anlamadım ki.

Aynen sarı ve beyaz kıyafete siyah ve mavi diyip trolleyin. Güzel komedi ve mizah. Eğlenmeye devam. Acayip yaratıcı. Hayatımda daha önce bu kadar komik bir mizah görmemiştim. Keşke bu konuyu daha önceden görseydim de hayatım daha erken ışık bulsaydı. O kadar güldüm ve eğlendim ki nirvanaya ulaşmama çok az kaldı. Gündeme gelen ruh hastası şeyler. Bir de ciddi ciddi açıklama yazanlar falan var yok beyin şöyle yok beyin böyle algılıyor diye. İşiniz gücünüz falan mı yok anlamadım ki.
Dostum sakin ol kimsenin komik olmaya çalıştığı vesaire yok. Gerçekten farklı renkte görenler var. Resmin olayı bu zaten. Kıyafetin gerçek rengi mavi ve siyah ayrıca. Kanıtlarıyla sunmuşlar konuda. Bende altın sarısı beyaz görüyorum ama illuzyon tarzı bir şey var sanırım resimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı