Sürprizbozan Elden Beast Boss'u sizce güzel mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ben oyun ilk çıktığı zamanlarda oynayıp bitirmistim nedense aklımda ana bosslardan biriymiş gibi kalmış:)

Çok gereksiz bir açıklama olmuş, günlük hayatta da önce sözcüklerin anlamlarını açıklayıp sonra derdinizi anlatıyorsanız cok zor.
Yanlış bilgi verirseniz, kelime anlamını bilmediğinizi karıştırdığınızı düşündürtür ya da oyunu oynamadığınızı düşündürtür, emin olmadan bir şey söylemektense açıklama yapmak iyidir. 👍 Ortalama anlamındaki vasatı kötü zanneden insanlar var, opsiyoneli de karıştırmış olabilirsiniz bunda bir beis yok.

Yanlış bilgi verirseniz, kelime anlamını bilmediğinizi karıştırdığınızı düşündürtür ya da oyunu oynamadığınızı düşündürtür, emin olmadan bir şey söylemektense açıklama yapmak iyidir. 👍 Ortalama anlamındaki vasatı kötü zanneden insanlar var, opsiyoneli de karıştırmış olabilirsiniz bunda bir beis yok.
Soru işareti koydum zaten ortada bir kafa karışıklığı olduğunu belirtmek için. Doğrudur her insan karıştırabilir veya bilmeyebilir de ama burada farklı bir durum var. Beis yok ne demek?

@temmuzz Kelimatı meçhuleyi evvelen şerhedip küllü meramını serdetmeyi kelamın ahirine tehir edersin deyu tahayyül ederdim, lakin ibtisaminla bizi fudule garkeyledin. Hangi nevidir bu cünunun, izharı ziyadesiyledir kelamın ahyanen ve ahyanen bittebessum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı