Elden Ring 600 TL eder mi ve souls-like türüne Elden Ring ile başlanır mı?

Scriptttt

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Elden Ring konseptiyle açtığım 3. başlık farkındayım ama bu oyuna gitgide daha da yükseliyorum ve galiba almaya yaklaştım. Ancak aklıma takılan üç soru var. İlki daha önce kısa bir DS3 ve Sekiro geçmişim olsa da beceremediğimden ya da sıkıldığımdan değil ama kısa süre oynayıp bıraktım bunları. O yüzden pek bir geçmişim yok Souls-like türüne sadece biraz aşinayım o kadar. Ama Elden Ring'in basit bir souls deneyiminden fazlası olduğu söyleniyor. O yüzden soulsları pek bilmeyen ben sizce bu oyunu oynarken eğlenir miyim? İkincisi oyun ne kadar tekrara düşüyor? Son olarak oyun 600 TL eder mi? Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elden Ring çok güzel bir oyun. Sekiro ve ds3 ile çok alakası yok çünkü açık dünya oyunu. Tavsiye ederim. İlk souls oyunun her zaman en iyisidir. Elden Ringle başlaman güzel olur.

600₺ eder ve başlanır. Lakin oyunun ilk 3-5 saati bence souls-like oyunlar içerisinde en zoru. Ayrıca Elden Ring'ten sonra diğer oyunlar pek sarmaz sizi. İlla başlayıp bitiricem derseniz ilk Dark Souls serisini oynamak daha mantıklı.

600 TL eder, çünkü dolu dolu bir oyun. Ve souls oyunlarına bunua başlayabilirsin. Yetenek gerektiren bir oyun değil, sadece aklını kullanarak zorlanmadan oynarsın.

Arkadaşlar Elden Ring konseptiyle açtığım 3. başlık farkındayım ama bu oyuna gitgide daha da yükseliyorum ve galiba almaya yaklaştım. Ancak aklıma takılan üç soru var. İlki daha önce kısa bir DS3 ve Sekiro geçmişim olsa da beceremediğimden ya da sıkıldığımdan değil ama kısa süre oynayıp bıraktım bunları. O yüzden pek bir geçmişim yok souls-like türüne sadece biraz aşinayım o kadar. Ama Elden Ring'in basit bir souls deneyiminden fazlası olduğu söyleniyor. O yüzden soulsları pek bilmeyen ben sizce bu oyunu oynarken eğlenir miyim? İkincisi oyun ne kadar tekrara düşüyor? Son olarak oyun 600 TL eder mi? Şimdiden sağ olun.

Oyun içerik olarak çok dolu, en kötü 60-70 saatin olacak o yüzden bu ekonomide evet eder. Ayrıca yeni başlayan biri içinde bolca Build seçeneği olması ve zorlandığında istediğin zaman gidip başka zindanları bölgeleri gezebilip ekipmanını ve seviyeni geliştirebilme şansın olmasından başlamak için en iyi seçenek bu. Yalnız haberin olsun en agresif bosslar ve dengesiz zorluk bu oyunda

Parasına değer , fakat Sekiro ve ds3 oynamayıp bıraktıysan bunda da aynı şeyi yaşarsın. Zaten çelişkili bir yazı yazmışsın, sıkıldığımdan veya beceremediğimden değil ama bıraktım demişsin, söylediğinin ikisde değilse ne ? Demek ki ya zorluktan dolayı bıraktın ya da sana hitap etmedi. Yani youtube videolarını izleyip hype yaşadığını anlayabiliyorum fakat paranı da boşa harcama. Tür sana hitap etmiyorsa zorlamanın anlamı yok.

Elden Ring kesinlikle alınır bende yeni başladım ilk souls oyunum kendisi olur fakat YouTube'dan rehber izlersen iyi olur ben 15. saatteyim yeni yeni çözmeye başladım ve oynarken alışıyorsun ve combat çok eğlenceli joystick varsa Ultra eğlenceli oluyor?

Geri
Yukarı