Elden Ring 600 TL eder mi ve souls-like türüne Elden Ring ile başlanır mı?

Elden Ring kesinlikle alınır bende yeni başladım ilk souls oyunum kendisi olur fakat YouTube'dan rehber izlersen iyi olur ben 15. saatteyim yeni yeni çözmeye başladım ve oynarken alışıyorsun ve combat çok eğlenceli joystick varsa Ultra eğlenceli oluyor?
Ben oyunu ikinci bitirmişimde oyundan asıl zevki almıştım. İlk seferinde İnternete bakmadığım için mohg un sarayı gibi bir çok yeri es geçmiştim.

Parasına değer , fakat Sekiro ve ds3 oynamayıp bıraktıysan bunda da aynı şeyi yaşarsın. Zaten çelişkili bir yazı yazmışsın, sıkıldığımdan veya beceremediğimden değil ama bıraktım demişsin, söylediğinin ikisde değilse ne ? Demek ki ya zorluktan dolayı bıraktın ya da sana hitap etmedi. Yani youtube videolarını izleyip hype yaşadığını anlayabiliyorum fakat paranı da boşa harcama. Tür sana hitap etmiyorsa zorlamanın anlamı yok.
Hocam DS 3 ü oynamaya başladığım dönemde Sekiro çıkmıştı bende onu bırakıp ona geçmiştim. Ancak sekiro sizin de bildiğiniz gibi grind öğeleri barındırmıyor. Yani oyunu bitirebilmek için mecbur iyi oynaman lazım. Bende o dönem baya yoğundum. Oyuna gereken zamanı veremedim ve sonra bir daha hep heveslensem de açıp denemedim. Zamandan dolayı fırsatım olmadı.

Elden Ring kesinlikle alınır bende yeni başladım ilk souls oyunum kendisi olur fakat YouTube'dan rehber izlersen iyi olur ben 15. saatteyim yeni yeni çözmeye başladım ve oynarken alışıyorsun ve combat çok eğlenceli joystick varsa Ultra eğlenceli oluyor?
Hocam ilk oyununuz olması sizi oyundan başlarda koparmadı mı? Zor bir tür çünkü ve alışmak çok zaman alıyor.

Hocam DS 3 ü oynamaya başladığım dönemde Sekiro çıkmıştı bende onu bırakıp ona geçmiştim. Ancak sekiro sizin de bildiğiniz gibi grind öğeleri barındırmıyor. Yani oyunu bitirebilmek için mecbur iyi oynaman lazım. Bende o dönem baya yoğundum. Oyuna gereken zamanı veremedim ve sonra bir daha hep heveslensem de açıp denemedim. Zamandan dolayı fırsatım olmadı.

Hocam ilk oyununuz olması sizi oyundan başlarda koparmadı mı? Zor bir tür çünkü ve alışmak çok zaman alıyor.
Oyundan aldığınız bir haz var hocam. Mesela zorlu bir bossu kestiğiniz zaman gerçekten birşeyi başarmış hissediyorsunuz, yani o tatmin etme duygusunu iyi veriyor. Sekiro dahil aslında hepsi biraz grind içeriyor. Dümdüz ilerlerseniz gelişmekte zorluk yaşarsınız. Ama her yola girer her gizli bölgeyi keşfedip loot yaparsanız daha da gelişirsiniz. Bu Sekiroda da var. Örnek veriyorum Call of Duty oynarken öldüğünüz zaman bir kayıp yaşamazsınız, nasılsa aynı yerden tekrar başlıyorsunuz , bu türlerde ise öldüğünüz zaman gerçekten bir şeyler kaybettiğinizi anlıyorsunuz.

Hocam ben ilk başta hiçbir şey bilmiyordum bir youtubeye yazıyım ne yapmalıyım diye orada bir adam var az aboneli ismi Ayazmon onun videoları izle keyif alarak oynarsın adam ilk 2-3 bölüm eşya topluyorda sen birazda video dışına çıkıp keşfet ben şuan 7. Bölümdeyim yolum daha var 15. Saatte yeni yeni anlamaya başladım.

Geri
Yukarı